info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

Туристичка Агенција  Ариес

основана 1999

::15 години постоење::

pozadina slika aries slider 2 rodendenski.fw

По повод 15 години постоење на Tуристичка Агенција Ариес, за нашите редовни клиенти и пријатели одобруваме 15%  роденденски попуст за комплетната апартманската програма Лето 2015.

Пополнете ја формата  со вашите податоци и вашата планирана дестинација за Лето 2015  и  ќе добиете поклон ваучер од минус 15% попуст, кој ќе можете да го искористите при уплата на Вашот аранжман.

Задолжителнио е да се пријавите, да го испечатите добиениот емаил, и да дојдете кај нас во агенција да си го подигнете поклон ваучерот.

Нека ни е Среќен заедничкиот 15-ти роденден.

Вашето име (задолжително)

Вашиот Email (задолжително)

Телефонски број (задолжително)

Тип на сместување

Локација за летување во Грција (задолжително)
КасандраСитонијаОлимписка ривиераЛефкадаПаргаКрфОстанати дестинации

tekst slika slider 2.fw

Registrations

Формулар за туристичка виза за Канада

 
Пополнете го формуларот и очекувајте нашите консултанти да ве повикаат за повеќе детаљи околу потребни документи, исполнување на услови и целокупната понатамошна постапка. За повеќе информации јавете се на 047224155.
Ариес Виза Центар
Password must be at least 7 characters long.
Navedete vrska, ime i prezime i data na ragjanje na sopatniokot
Ako odgovorot e da, navedete datumi koga ste prestojuvale od/do...
Ako odgovorot e da, navedete datum i pricina za odbivanjeto
Ako odgovorot e da navedete koga aplikacijata e podnesena i do kade e procesot za odobruvanje
Ime i prezime, data i mesto na raganje na tatkoto i majkata
Ako odgovorot e da, navedete koj i kade se naogja
Ako odgovorot e da, navedete kade i koga ste ziveele vo Kanada
Dokaz za srodstvo prestavuva dokument vo koj se gleda povrzanosta (izvodi od maticna kniga na rodeni)
Za sekoj tip na vrabotuvanje e potrebno da dostavite dokaz (potvrda od rabota, M1M2, dogovor za otkup na zemjodelski proizvodi i slicno)
Navedete so sto se zanimavate
Navedete od kogo i kako?
Navedete kade i vo koj period ste patuvale vo stranstvo

Почитувани, Вашите податоци ќе бидат искористени само за потребите на апликацијата за виза и грижливо чувани од трети лица. Ви благодариме за довербата.

Please login to view this page.
Please login to view this page.
Please login to view this page.