info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Вила Небојша

Вилата Небојша се наоѓа на главната улица која води кон Словенска плажа и саемот. Одалечена е од море околу 300 метри. Вилата располага с...
Резервирај сега!

Вукмановиќ

Вила Вукманович се наоѓа на 300м од Словенска плажа, односно 100м од поштата во Будва. Вилата располага со 1/2 и 1/4 студија, еднособен апартман...
Резервирај сега!

Хотел Бабовиќ

На само 250м. од плажа се наоѓа хотелот Бабовиќ кој располага со модерно опремени трокреветни соби. Секоја соба има сопствено купатило, фрижидер,...
Резервирај сега!

Вила Богоевиќ

Сместувањето е во двокреветни, трокреветни и четворокретни соби. Собите на првиот кат и вториот кат се со заедничко купатило, односно на две соби...
Резервирај сега!

Вила Скаут 1

Собите во вилата се стандардно опремени со купатило, клима, фрижидер и тераса. Во својот сместувачки капацитет има двокреветни, трокревет...
Резервирај сега!

Вила Скаут

Вилата Скаут располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби (2+2). Секоја соба има клима , купатило и фрижидер. (коло...
Резервирај сега!
12
Registrations

Формулар за туристичка виза за Канада

 
Пополнете го формуларот и очекувајте нашите консултанти да ве повикаат за повеќе детаљи околу потребни документи, исполнување на услови и целокупната понатамошна постапка. За повеќе информации јавете се на 047224155.
Ариес Виза Центар
Password must be at least 7 characters long.
Navedete vrska, ime i prezime i data na ragjanje na sopatniokot
Ako odgovorot e da, navedete datumi koga ste prestojuvale od/do...
Ako odgovorot e da, navedete datum i pricina za odbivanjeto
Ako odgovorot e da navedete koga aplikacijata e podnesena i do kade e procesot za odobruvanje
Ime i prezime, data i mesto na raganje na tatkoto i majkata
Ako odgovorot e da, navedete koj i kade se naogja
Ako odgovorot e da, navedete kade i koga ste ziveele vo Kanada
Dokaz za srodstvo prestavuva dokument vo koj se gleda povrzanosta (izvodi od maticna kniga na rodeni)
Za sekoj tip na vrabotuvanje e potrebno da dostavite dokaz (potvrda od rabota, M1M2, dogovor za otkup na zemjodelski proizvodi i slicno)
Navedete so sto se zanimavate
Navedete od kogo i kako?
Navedete kade i vo koj period ste patuvale vo stranstvo

Почитувани, Вашите податоци ќе бидат искористени само за потребите на апликацијата за виза и грижливо чувани од трети лица. Ви благодариме за довербата.

Please login to view this page.
Please login to view this page.
Please login to view this page.