Хургада – Промотивни пакети

Хургада – Лето 2020 ПРОМОТИВНИ ПАКЕТ ЦЕНИ Авиобилет + аеродромски такси + 6 ноќи / 7 дена + трансфери Име на хотел Цени од Mina Mark 4* 360 King Tut 4* 372 Grand Seas Resort Hostmark 4* 382 Harmony Makadi Bay 4* 401 Sphinx Resort And Aqua Park 4* 405 Coral Beach Resort 4* 407 Regina Swiss INN Resort 4 * 411 Royal Star Beach (EX.Three Corner Royal Star) 4* 415 Le Pacha 4* 424 […]

Read More

ПРОМО хотели со ПОПУСТ

Цените се изразени по лице за во двокреветна соба за термин 31.05.2020 / 6 ноќи  / 7 дена ПРОМО ХОТЕЛИ СО ПОПУСТ (кликни на името за да го разгледаш хотелот) РЕГИОН УСЛУГА  ЦЕНИ по лице од: ПОПУСТИ ДО  ASRIN BEACH 4 * Alanya Ultra All Inclusive 382 евра 15.03.2020 M.C MAHBERI BEACH 4 * Alanya Ultra All Inclusive 357 евра 15.03.2020 M.C. ARANCIA 5 * Alanya Ultra All Inclusive 419 евра 15.03.2020 ALAN XAFIRA DELUXE […]

Read More

FAMILY хотели со ГОЛЕМ ПОПУСТ

FAMILY ХОТЕЛИ СО ПОПУСТ (кликни на името за да го разгледаш хотелот) Услуга ПОПУСТИ ДО  40% Дополнителен ПОПУСТ 5% SUN STAR RESORT ALANYA 5*  Аll Inclusive / до 31.03.2020 HEDEF RESORT & SPA ALANYA 5* Ultra all inclusive / до 31.03.2020 CLUB AQUA PLAZA HOTEL ALANYA 4*+ Аll Inclusive  Early Booking 31.03.2020 до 31.03.2020 M.C ARANCIA RESORT HOTEL ALANYA 5* Ultra all inclusive Early Booking 16.03.2020 до 31.03.2020 MY HOME RESORT ALANYA 5* Ultra all […]

Read More

Hotel Izvor 5*, Буковичка бања, Србија

Доколу ви е потребна пауза од стресот во секојдневниот живот, мир и тишина ,релаксација во минерални води,спа третмани ,масажи,фитнес ,аква паркови сето тоа можете да го најдете во Извор. Извор е ликсузен хотел распространет на површина од 32 000 м2, во Арангеловац – Буковичка Бања, на 75км од Белград. Овој престижен хотел плени со својата архитектура и модерен ентериер со највисок квалитет на услуги и содржини со посебен акцент на велнес центарот кој располага со […]

Read More

Pirin Park 5*, Сандански, Бугарија

Период на валидност: 03.01.2018 – 21.12.2019г Цената е за СОБА на ДЕН – ноќевање со појадок Сместување цената е за недела-четврток петок и сабота  Еднокреветна соба  стандард 1 adl   64 €   74 €  Двокреветна соба стандард 2 adl   82 €   92 €  Еднокреветна соба лукс 1 adl   74 €   82 €  Двокреветна соба лукс 2 adl   92 € 102 €  Двокреветна соба лукс  + дополни. легло 2 adl+1chd […]

Read More

Hotel Botanika 3*, Сандански, Бугарија

Период на валидност: 03.01.2018 – 21.12.2019г Цената е за СОБА на ДЕН – ноќевање со појадок Сместување цената е за недела-четврток петок и сабота  Еднокреветна соба  стандард 1 adl   64 €   74 €  Двокреветна соба стандард 2 adl   82 €   92 €  Еднокреветна соба лукс 1 adl   74 €   82 €  Двокреветна соба лукс 2 adl   92 € 102 €  Двокреветна соба лукс  + дополни. легло 2 adl+1chd […]

Read More

Spa Hotel Sveti Nikola 3*, Сандански, Бугарија

63 двокреветни, 21 еднокреветни соби и 7 студија. Студио класик: ( Еден брачен кревет и две фотељи на спуштање ) Максимален капацитет: 3 возрасни лица + 1 дете до 12 год. Двокреветна соба класик: ( Брачен кревет или два единечни, нова гарнитура ) Максимален капацитет: 2 возрасни + 1 дете до 12 год. Двокреветна соба стандард: ( Брачен кревет или два единечни ) капацитет: 2 возрасни + 1 дете до 12 год. Еднокреветна соба класик: […]

Read More

Hot Springs Medical & Spa Hotel 4*, Бања, Бугарија

Хотел Хот Спрингс Медикал и СПА се наоѓа во с. Бања (област Разлог), село познато по своите термални извори. Во хотелот се користи минерална вода во Wellness & SPA центар. Сите соби и апартмани се елегантно декорирани и дизајнирани да ги задоволат барањата на секој гостин. Хотелот има 138 пространи соби кои се различни по изглед, а најмалите се 25м2. Сите соби и апартмани се опремени со: Телевизор, Телефон, Жичен и безжичен интернет, Сеф, Мини […]

Read More

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox