Angella Hotel & Residence 4* – Kопаоник, Србија

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.10.2019 Цените се изразени во € по лице по ноќевање на база Полупансион Цените се изразени во € по лице по ноќевање – КРАТОК ПРЕСТОЈ Помалку број на ноќи од наведените ислучиво на барање Резервација на барање-исклучиво 5 дена пред термин Период Смена Мин.ноќ 1/2 1/2+1 1/1* Lux Апартман Краток Престој 1/2, 1/2+1, 1/2+2, 1/1+1 1/1* Lux Apartman 1/1+1 1/2+2 (од 4 ноќи) Тип на Сместување Соба Апартман 30.11-05.12.2019 […]

Прочитај повеќе

Grand Hotel & Spa 4 – Копаоник, Србија

Попуст за рана уплата од -15% за резервации направени до 31.10.2019 Цените се дадени во € по лице ,по ноќевање Помалку број на ноќевања од наведените исклучиво на барање! Период Смена Мин.ноќ Услуга 1/2 Std 1/3, 1/4, 1/5 Family 1/2 Sup 1/2,Sup+ 1/3 Sup+*** 1/4 Sup+*** 1/1 Std 1/1 Sup 1/1 Sup+ 1/3 Std 1/3 Sup*** 1/4 Sup*** 05.12 – 08.12. Чет / Нед 3 HB SKI OPENING 08.12 – 17.12. Нед / Нед 5 […]

Прочитај повеќе

Hotel Putnik 4* – Копаоник, Србија

Hotel Putnik е лоциран во најубавиот дел на Копаоник, Сончева Долина, на  1.650 m/надморска висина. Комплетно е реновиран и на своите гости им ги овозможува сите оние услови кои би го направиле вашиот одмор незаборавен. Располага со 116 сместувачки капацитети, односно 270 легла, од кои 83 модерни стандардни соби, 13 фамилијарни соби и  6 луксузно опремени апартмани какои Супериор Вила Путник која е склоп во хотелот и располга со 6 фамилијарни и 8 стандардни соби. […]

Прочитај повеќе

Добивајте известувања

Дирекно во вашето сандаче