Pirin Golf Hotel 5* – Разлог, Бугарија

5 – ѕвездениот комплекс Пирин Голф Хотел и Спа нуди извонреден спа – центар, која зафаќа околу 5000 квадратни метри. Во хотелот има 3 ресторани кои нудат различни јадења. Опис на соби: Собите и апартманите во Пирин се опремени со плазма телевизор, минибар, централно греење, работна маса и сеф. Услуга и Капацитет: Приватната бања нуди […]

Прочитај повеќе

Hotel Murite 4* – Разлог, Бугарија

Хотел Мурите се наоѓа во областа на Разлог, на 8км од Банско, располага со 3 згради, од кој зградата Камелија и Орхидеа не се поврзани со топла врска. Хотелот располага со СПА центар: базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес. Хотелот располага со детски клуб, ресторани, надворешен паркинг, и обезбедува превоз до гондолата.   http://murite.bg/ ЦЕНИТЕ […]

Прочитај повеќе

Hotel Terra Complex 4* – Разлог, Бугарија

Комплексот Тера се наоѓа во Разлог, истиот располага со ресторан, бар, лоби, летна градина, конференциска сала, дестски содржини, детско катче, паркинг, интернет, превоз до гондолата за време на зимската сезона и соба со забавни содржини. Комплексот се состои од четири посебни објекти, Пирин- главен објект, Рила, Родопи и Балкан. Помеѓу нив не постои топла врска. […]

Прочитај повеќе

Hotel Katarino Spa 4* – Разлог, Бугарија

Комплетно реновираниот Хотел Катарино Спа 4*, кој се наоѓа во Разлог, на 10км од Банско, е едно сосема поинакво доживување, за оние кој сакаат да избегаат од гужвите и да се релаксираат во прекрасниот хотел кој нуди Спа активности со поглед према планината, и да уживаат во природата и зеленилото кој го опкружува. Хотелот располага […]

Прочитај повеќе

Cornelia Boutique Apart Hotel 4* – Разлог, Бугарија

Cornelia Boutique & SPA нуди стилски спа услуги, само 200 метри од голф теренот во Разлог. Тука, гостите можат да изберат помеѓу студиа и апартмани. Сите единици се опремени со панорамски балкон со поглед на планината Пирин. Банско е на 10-минутно возење од самиот хотел. Импресивен спектар на велнес услуги, во понудата вклучува парна бања, […]

Прочитај повеќе

Добивајте известувања и промоции

Најдобрите понуди дирекно во вашето сандаче