Hotel Mona 4* – Златибор, Србија

Ценовник валиден за период: 02.01-17.02.2020   Ноќевање со појадок по лице Single Standard Room 91 Single Comfort Room 100 Single Superior Room 126 Ноќевање со појадок по лице Double Standart Room 52 Double Comfort Room 62 Double Superior Room 73 Дополнително легло во соба 32 Ноќевање со појадок по лице/ Апартман Double Clasic Apartment 98 […]

Прочитај повеќе

Добивајте известувања

Дирекно во вашето сандаче