Hotel Sithonia Village – Геракини, Ситонија, Халкидики

Хотел Sithonia Village – Геракини -20% попуст за резервации направени и целосно уплатени до 15.02.2020 -15% попуст за резервации направени и целосно уплатени до 31.03.2020 -10% попуст за резервации направени и целосно уплатени до 30.04.2020 Early booking понудата е за определен број на соби Локација Хотелот се наоѓа во Геракини , во пријатно зеленило, оддалечен на само 2минути од плажа. Геракини е едно од најстарите туристички дестинации на Халкидики. На почетокот на вториот крак – […]

Hotel Polichrono Beach 3* – Полихроно, Касандра, Халкидики

Hotel Polichrono Beach 3* – Полихроно, Касандра, Халкидики Хотелот се простира на самата плажа, урбано уредена со лежалки, чадори за сонце.Сопствена плажа, песочна со ситни каменчиња. Има сопствен ресторан во кој се служи појадокот. Уживајте во освежителни пијалоци, кафе или мала ужина во надворешниот бар на хотелот – на тераса со прекрасен поглед на заливот Торонеос. Хотелот е лоциран на шеталиштето во Полихроно и е во близина на различни таверни, кафулиња и продавници. Гостите можат […]

Hotel Koviou Holiday Village 3* – Никити, Ситонија, Халкидики

Hotel Koviou Holiday Village 3* – Никити, Ситонија, Халкидики Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е оддалечена 250м. Хотелот располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Хотелот има голем и комплетно уреден двор со многу зеленило и природни сенки. Во […]

Hotel Coral Blue Beach 3* – Геракини, Ситониа, Халкидики

Hotel Coral Blue Beach – Геракини, Ситониа, Халкидики Локација: Грција / Халкидики / Ситониа / Геракини Hotel – Nea Moudania,  14 km; Hotel – Gerakini, Paralia Gerakinis 2 km; Hotel – Psakoudia 7.6 km; Hotel – Metamorfosi 17.5 km; Hotel – Nikiti 24 km Локацијата, песочната плажа, уредувањето на околината и објектите, бистрата и плитка вода се причината што хотелот е погоден за одмор за било која возрасна група, од најмали до најстари. За фамилиите […]

Hotel Potidea Golden Beach 2* – Неа Потидеа, Касандра, Халкидики

Hotel Potidea Golden Beach – Неа Потидеа, Касандра, Халкидики Хотелот се наоѓа на почеток на првиот крак во Неа Потидеа на само 300км од Скопје и на само 45км од Солун. Во склоп на самиот хотел има ресторан, базен,бар на базенот. Собите во хотелот се опремени со телевизор и клима.Оддалеченост од плажа е неполни 2 минути. Хотелот се состои од две згради една позади друга. Во АНЕКС 1 (зграда кај базенот и ресторанот) на располагање […]

Хотел Посеидон 3* – Кастросикија, Превеза, Joнско Море

Хотел Посеидон – Кастросикија, Превеза Хотел Посеидон се наоѓа на сама плажа, во областа Канали, во местото Кастросикиа, на 18км од Превеза, 47км од Парга и на 30км до Лефкада. Хотелот располага со 53 соби на 3 спрата паркинг, бесплатен интернет, 2 базена, бар покрај базен за кафе и закуска, ресторан, мала зоо градина, лежалки на плажа – бесплатни, паркинг – бесплатен. Собите располагаат со: клима, балкон, тоалет со када или туш, телефон, ТВ, фрижидер, […]

Хотел Мирто 2* – Врахос, Јонско Море

Хотел Мирто – Врахос, Јонско Море Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20м далечина. Самиот хотел има двор со тревна површина, лоби и ресторан. Собите располагаат со клима, ТВ, интернет, тоалет со туш кадичка и балкони кој странично гледаат према море, и не располагаат со кујна. Сите соби се двокреветни со единечни легла и не располагаат со дополнително легло за дете. На плажа на секоја соба и следуваат 2 лежалки, во последните […]

Хотел Џени 3* – Сивири, Касандра, Халкидики

Хотел Џени – Сивири, Касандра, Халкидики Хотел Jenny – Сивири 15 % попуст за резервации и целосна уплата до 31.12.2019 10 % попуст за резервации и целосна уплата до 29.02.2020 5 % попуст за резервации и целосна уплата до 31.03.2020 Early booking понудата е за определен број на соби Локација Хотелот Jenny се наоѓа во центарот на Сивири,мало крајбрежно место на западната страна од полуостровот Касандра. Местото има голем број таверни во кои се служи […]

Добивајте известувања

Дирекно во вашето сандаче