info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Крстарење по Егејско море

7 дена
Крстарење по Медитеран Име на бродот: LOUIS OLYMPIA Пристаниште на испловување: Пиреа (Атина) Пиреа (Атина) , Миконос , Кушадаси , Патмос , Родос , Ираклион , Санторини , Пиреа (Атина)                дата / поаѓање     дата / враќање        ...
од 309 Еур
Резервирај сега!

Крстарење Италија-Шпанија-Мароко-Португалија

17 Окт 2014 - 26 Окт 2014
Costa Fortuna 9 noci / 10 dana Italija, Spanija, Maroko, Portugal Polazak iz Savone: 17-oktobar 2014 Date Port Arrival Departure 17-10 Fri Savona –   16:30  18-10 Sat Cruising –   –   19-10 Sun Malaga 12:30  18:00  20-10 Mon...
499 Eur
Резервирај сега!

Големо Крстарење во Декември

Costa NeoCLASSICA Italija, Egipat, Izrael, Jordan, Oman, Sejseli, Madagaskar, Mauricijus 25 noci/ 26 dana Polazak iz Savone: 18. decembar 2014. Povratak u Port Louis: 12. januar 2015. Day Itinerary Arrive Depart 1 Savona (Italy) – 16:30 2...
Резервирај сега!

Costa CELEBRATION

Costa CELEBRATION Italija-Spanija-Tunis-Malta 13 noci/ 14 dana Polazak iz Savone 22.11.2014.   Day Itinerary Arrive Depart 1 Savona (Italy) – 17:00 2 Barcelona (Spain) 14:00 19:00 3 …cruising… – – 4 Tunis...
Резервирај сега!

Costa LUMINOSA

3/5 дена
COSTA LUMINOSA е уникатен брод. Дизајнот, скапоцените и рафинирани материјали, заедно со новите атракции и архитектонски решенија го направиа овој брод шармантен и иновативен во исто време. Крстарењето со Коста Луминоса е патување низ светлината...
од 249 €
Резервирај сега!

Costa CLASSICA

22 Јун 2014 - 27 Мар 2014
COSTA CLASSICA – – Costa Classica е прекрасен, модерен и удобен брод, каде може да го почувствувате  софистицираниот и пријатен амбиент. Гостите може да го поминат своето време, во целосна релаксација, преплавени во едноставно,...
359 €
Резервирај сега!
12
Registrations

Формулар за туристичка виза за Канада

 
Пополнете го формуларот и очекувајте нашите консултанти да ве повикаат за повеќе детаљи околу потребни документи, исполнување на услови и целокупната понатамошна постапка. За повеќе информации јавете се на 047224155.
Ариес Виза Центар
Password must be at least 7 characters long.
Navedete vrska, ime i prezime i data na ragjanje na sopatniokot
Ako odgovorot e da, navedete datumi koga ste prestojuvale od/do...
Ako odgovorot e da, navedete datum i pricina za odbivanjeto
Ako odgovorot e da navedete koga aplikacijata e podnesena i do kade e procesot za odobruvanje
Ime i prezime, data i mesto na raganje na tatkoto i majkata
Ako odgovorot e da, navedete koj i kade se naogja
Ako odgovorot e da, navedete kade i koga ste ziveele vo Kanada
Dokaz za srodstvo prestavuva dokument vo koj se gleda povrzanosta (izvodi od maticna kniga na rodeni)
Za sekoj tip na vrabotuvanje e potrebno da dostavite dokaz (potvrda od rabota, M1M2, dogovor za otkup na zemjodelski proizvodi i slicno)
Navedete so sto se zanimavate
Navedete od kogo i kako?
Navedete kade i vo koj period ste patuvale vo stranstvo

Почитувани, Вашите податоци ќе бидат искористени само за потребите на апликацијата за виза и грижливо чувани од трети лица. Ви благодариме за довербата.

Please login to view this page.
Please login to view this page.
Please login to view this page.