info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

Изберете од одличните аранжмани за вашето неповторливо Летување со Ариес

ALL INCLUSIVE ФУРКА

  ALL INCLUSIVE Фурка Фурка-идеална плажа за фамилии со помали деца Фурка се наоѓа на стотина км од Солун и секоја година привлекува се поголем број на туристи. Првата работа со која се среќаваат туристите во ова место е прекрасната плажа која се наоѓа на 20 метри од вилата.Фурка е комбинација од природни убавини, одлични објекти и мирен ноќен живот. Местото е богато со зеленило, морето е кристално чисто и сино и изгледа со...
Резервирај сега!

Хотел Koviou Village – Никити

7 HB+
Прекрасен мал фамилијарен хотел со одлична услуга- НАШ ИЗБОР ЗА ЛЕТО 2017
Резервирај сега!
од 278 Еур/соба

Хотел Џени 3* – Сивири

7 дена
Хотел  Џени   Siviri е мало крајбрежно место на западната страна од полуостровот Касандра. Во последните неколку години, тоа прерасна во развиена културна и туристичка дестинација. Во ова место, освен бројните сместувачки капацитети се наоѓаат и мноштво таверни во кои се служи свежа риба, морски плодови и традиционална скара. Главната културна атракција во Сивири, е обновениот амфитеатар познат и по својата врвна акустика. Со не...
Резервирај сега!
Од 139 еур

Хотел Плаза 3* Ханиоти

7 дена
Хотел Плаза 3* – Ханиоти Местоположба: хотел Plaza се наоѓа на прва линија, на 50 м. од плажа во Ханиоти на првиот крак на Халкидики. Хотелски содржини: хотелот располага со 25 соби, основен ресторан, бар, рецепција. Соби: собите се опремени со сателитска телевизија, клима, фрижидер, бања и балкон. Термин Услуга Double Sea Side View Double room with Sea View Double room with Sea View + ex.bed Triple Room with Sea View Услуга: Ноќевањ...
Резервирај сега!
од 230 Eur

Хотел Ројал 3* Фурка

7 дена
Одличен фамилијарен хотел лоциран на сама плажа во познатото туристичко место Фурка, на првиот крак Касандра.
Резервирај сега!
од 175 Еур по лице

Пефкохори

7 дена
Пефкохори   ПЕФКОХОРИ се наоѓа во југо источниот дел на полустровот Касандра и името го добил по боровите дрва кои ги има во изобилство во планината во областа.  Градот е најголем во оваа област и е главен град на општината Паљури. Во градот има традиционални грчки таверни, модерни ресторани,  кафе барови, продавници, бутици и игралишта за деца со што  им овозможува на своите туристи најразновидна забава и незаборавен одмор.V...
Резервирај сега!
од 59 до 369 Еур

CONTINETAL 3+* – Сончев Брег

CONTINETAL 3+* – Сончев Брег     -20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 28.02.2017, ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 08.03.2017 -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.03.2017, ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 08.04.2017 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2017, ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 08.05.2017 CONTINETAL 3+* SUNNY BEACH НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК A 10.05.2017 14.06.2017 B 15.06.2017 08.07.2017 C 09.07.2017 22.08.2017 B 23.08.2017 06.09.2017 A 07.09.2017...
Резервирај сега!

HOTEL AVALON 4* – Сончев Брег

HOTEL AVАLON 4* – Сончев Брег   -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2017, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 05.05.2017 HOTEL AVALON 4* СЕ ВКЛУЧЕНО A 01.06.2017 12.06.2017 B 13.06.2017 09.07.2017 C 10.07.2017 22.08.2017 B 23.08.2017 08.09.2017 ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО 2 Возрасни лица 48 77 97 77 3 Возрас.лица со екстра легло 65 104 131 104 1 Возрасно лице 33 58 87 58 1 Возр +1 Дете (0-5,99) 33 58 87 ...
Резервирај сега!

DIAMOND HOTEL 4* – Сончев Брег

DIAMOND HOTEL 4* – Сончев Брег   -20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.03.2017, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 08.04.2017 -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2017, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 08.05.2017 DIAMOND HOTEL 4* SUNNY BEACH СЕ ВКЛУЧЕНО A 01.05.2017 10.06.2017 B 11.06.2017 04.07.2017 C 05.07.2017 23.08.2017 B 24.08.2017 07.09.2017 A 08.09.2017 10.10.2017 ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО 2 Возрасни лица 47 61 83 61...
Резервирај сега!
Registrations

Формулар за туристичка виза за Канада

 
Пополнете го формуларот и очекувајте нашите консултанти да ве повикаат за повеќе детаљи околу потребни документи, исполнување на услови и целокупната понатамошна постапка. За повеќе информации јавете се на 047224155.
Ариес Виза Центар
Password must be at least 7 characters long.
Navedete vrska, ime i prezime i data na ragjanje na sopatniokot
Ako odgovorot e da, navedete datumi koga ste prestojuvale od/do...
Ako odgovorot e da, navedete datum i pricina za odbivanjeto
Ako odgovorot e da navedete koga aplikacijata e podnesena i do kade e procesot za odobruvanje
Ime i prezime, data i mesto na raganje na tatkoto i majkata
Ako odgovorot e da, navedete koj i kade se naogja
Ako odgovorot e da, navedete kade i koga ste ziveele vo Kanada
Dokaz za srodstvo prestavuva dokument vo koj se gleda povrzanosta (izvodi od maticna kniga na rodeni)
Za sekoj tip na vrabotuvanje e potrebno da dostavite dokaz (potvrda od rabota, M1M2, dogovor za otkup na zemjodelski proizvodi i slicno)
Navedete so sto se zanimavate
Navedete od kogo i kako?
Navedete kade i vo koj period ste patuvale vo stranstvo

Почитувани, Вашите податоци ќе бидат искористени само за потребите на апликацијата за виза и грижливо чувани од трети лица. Ви благодариме за довербата.

Please login to view this page.
Please login to view this page.
Please login to view this page.