info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

Изберете од одличните аранжмани за вашето неповторливо Летување со Ариес

Апартмани “Sakis”

Куќата “Sakis”  е лоцирана во мирниот дел од гратчето Торони, на 30 метри оддалеченост од 30 плажа.Објектот располага со двокреветни студија на приземје, опремени со брачни кревети каде е сместена и комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, интернет, клима. Трикреветни студија на прв и втор кат, опремени со брачен и единечен кревет каде е сместена и комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, интернет, клима. Четирикреветниот дупле...
Резервирај сега!

Студија / апартмани “Avra”

Сарти е мало селце сместено на источната страна на вториот крак, со прекрасен поглед кон третиот крак и планината Атос. Има долга прекрасна песочна плажа и кристално чисто море. Според многумина најмонденското и најпосетено туристичко место на Ситонија. Оддалечено е 144 км. од Солун и 240 км. од македонската граница. Куќата “ Avra” е лоцирана во стариот дел на Сарти на 50 метри оддалеченост од плажа. Објектот располага со двокрев...
Резервирај сега!

Куќа “Maria Karga”

Ормос Панагијас се наоѓа на источната страна на Ситонија, на само 2,5 км од Агиос Николаос и на околу 115 км од Солун. Оттука поаѓаат бродовите за крстарење околу Света Гора, како и организирани екскурзии до островот Амулијани, кој е најголем остров во овој дел на Халкидики. Во непосредна близина, на околу 500 метри се наоѓа една од најубавите плажи на Ситонија, Трани Амуда, која е долга 3 км. Локалното население е познато по производство на...
Резервирај сега!

Куќа “Papus”

тудијата “ Papus”  се наоѓаат во стариот дел на Сарти, на само 50м оддалеченост од море. Куќата располага со  трикреветни студија на втор кат,  француски  и еден единечен лежај  каде е сместена и комплетно опремена кујна. Студијата располагаат со тоалет, тераса, тв, интернет, клима(се доплаќа) . Четирикреветниот дуплекс апартман се наоѓа на високо приземје и е со две одвоени спални соби каде има по два единечни кревети  и  комплетно опремена...
Резервирај сега!

Куќа “Panorama”

Куќата „Трифон Панорама“ е лоцирана на самата плажа во Сарти, во првиот ред. Располага со двокреветни и трикреветни студија, и со четирикреветни и петкреветни апартмани. Секоја соба има тоалет, тераса (некои со директен поглед кон море), ТВ, клима-уред и интернет кои се вклучени во цената. Забелешка: Спалната соба во четирикреветниот апартман е без природна светлина-прозорец. За целосна уплата до 13.01.2018 15% ПОПУСТ! Вонсезонск...
Резервирај сега!

Куќа “Stelios”

За целосна уплата до 13.01.2018 15% ПОПУСТ! Вонсезонски цени Термин Ноќевања 1/2 3. и 4. лице 20/5 – 27/5 7 2.420 (39)* 2.170 (35)* 27/5 – 3/6 7 3.410 (55)* 2.170 (35)* 3/6 – 10/6 7 4.650 (75)* 2.170 (35)* 10/6 – 17/6 7 7.130 (115) 2.170 (35) 17/6 – 24/6 7 9.860 (159) 2.170 (35) 24/6 – 1/7 7 11.100 (179) 2.170 (35) Сезонски цени Термин Ноќевања 1/4 апартман 1/7 – 8.7 7 29.760 (480) 8/7 – 15/7 7 32.240 (520) 15/7 – 22/7 7 34.410 (555) 22/7 –...
Резервирај сега!

Ксамил – Албанија

Ксамил -Албанија   Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места Вила Луна се наоѓа во Ксамил на 70м од плажата Бела Виста, на 2...
Резервирај сега!
Од 49 Еур/наем на студио

Пефкохори Апартмани Наталија – Вила Филомени

Пефкохори – Апармани Наталија     Vila Natalia се наоѓа во срцето на Пефкохори, на минута пешачење до пешачката зона, до плажа и до првиот супермаркет, Vila Natalia е составена од две згради, Анекс 1 и Анекс 2. Анекс 1 е на два спрата. Апартманите во Анекс 1 се два кревети во кујна и два кревети во спална. Анекс 2 е на еден спрат, само приземје. Апартманите во Анекс 2 се три кревети во спална и еден во друга прост...
Резервирај сега!

Пефкохори Вила Магда 1 – Магда 2

7 дена
Пефкохори   ПЕФКОХОРИ се наоѓа во југо источниот дел на полустровот Касандра и името го добил по боровите дрва кои ги има во изобилство во планината во областа.  Градот е најголем во оваа област и е главен град на општината Паљури. Во градот има традиционални грчки таверни, модерни ресторани,  кафе барови, продавници, бутици и игралишта за деца со што  им овозможува на своите туристи најразновидна забава и незаборавен одмор.V...
Резервирај сега!
од 59 до 369 Еур