info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Европско првество ракомет Загреб 2018

ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО ВО РАКОМЕТ – ЗАГРЕБ 2018 1 ден 12.01.2018 Битола-Прилеп-Велес-Скопје-Куманово Состанок на групата на паркинг во 19:30 ...
Резервирај сега!

FIRST MINUTE – ДУБАИ НОВА ГОДИНА 2018

FIRST MINUTE – ДУБАИ НОВА ГОДИНА 2018 FIRST MINUTE – ДУБАИ НОВА ГОДИНА 2018 ТРАДИЦИОНАЛНО – ГРУПНО ПАТУВАЊЕ ТЕРМИН:...
Резервирај сега!

НОВА 2018 година Истанбул

НОВА 2018 година Истанбул Истанбул е единствен град во светот сместен на два континента. Европа и Азија, чија историја започнува пре...
Резервирај сега!

НОВА 2018 ГОДИНА во ДУБРОВНИК со Дино Мерлин

НОВА  2018 ГОДИНА во ДУБРОВНИК со Дино Мерлин 29.12.2017 – 02.01.2018(5 дена / 2 ноќевања)     1 ден (29.12.2017- петок) – СКОПЈЕ...
Резервирај сега!

Будва-Котор-Дубровник-Св.Стефан

Будва-Котор-Дубровник-Св.Стефан   1.Ден 29.12.2017 (Петок)- Состанок со групата во 23:45, во 00:00 часот поаѓање за Будва. Патот води прек...
Резервирај сега!

Нова Година Копаоник

30 Дек 2017 - 02 Јан 2018
Нова Година Копаоник                                                           4 дена/3 пoлни пансиони +2 свече...
Резервирај сега!
175 Eur

Кушадаси и Ефес за Нова Година

28 Дек 2017 - 02 Јан 2018
Кушадаси Памукале и Ефес за Нова Година 28.12.2017 – 02.01.2018 ден (28.12.2017) БИТОЛА / СКОПЈЕ – ЧАНАККАЛЕ Поаѓање од Битола пред Спортска сала...
Резервирај сега!
225 Eur

Истанбул Св.Климент

07 Дек 2017 - 11 Дек 2017
  Истанбул Св.Климент   1. ДЕН (07.12.2017 – четврток ) : БИТОЛА Состанок на групата на паркингот пред спортската сала „Младост“ во...
Резервирај сега!
5.190 денари

Будимпешта-Виена Св.Климент

07 Дек 2017 - 12 Дек 2017
Будимпешта-Виена Св.Климент CHRISTMAS MARKET 1 ДЕН (07.12.2017 – четврток) : БИТОЛА Состанок на групата на паркингот пред спортс...
Резервирај сега!
5.990,00 денари
Registrations

Формулар за туристичка виза за Канада

 
Пополнете го формуларот и очекувајте нашите консултанти да ве повикаат за повеќе детаљи околу потребни документи, исполнување на услови и целокупната понатамошна постапка. За повеќе информации јавете се на 047224155.
Ариес Виза Центар
Password must be at least 7 characters long.
Navedete vrska, ime i prezime i data na ragjanje na sopatniokot
Ako odgovorot e da, navedete datumi koga ste prestojuvale od/do...
Ako odgovorot e da, navedete datum i pricina za odbivanjeto
Ako odgovorot e da navedete koga aplikacijata e podnesena i do kade e procesot za odobruvanje
Ime i prezime, data i mesto na raganje na tatkoto i majkata
Ako odgovorot e da, navedete koj i kade se naogja
Ako odgovorot e da, navedete kade i koga ste ziveele vo Kanada
Dokaz za srodstvo prestavuva dokument vo koj se gleda povrzanosta (izvodi od maticna kniga na rodeni)
Za sekoj tip na vrabotuvanje e potrebno da dostavite dokaz (potvrda od rabota, M1M2, dogovor za otkup na zemjodelski proizvodi i slicno)
Navedete so sto se zanimavate
Navedete od kogo i kako?
Navedete kade i vo koj period ste patuvale vo stranstvo

Почитувани, Вашите податоци ќе бидат искористени само за потребите на апликацијата за виза и грижливо чувани од трети лица. Ви благодариме за довербата.

Please login to view this page.
Please login to view this page.
Please login to view this page.