info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Велигден на Јонско море

14 Апр 2017 - 17 Апр 2017
   Велигден на Јонско море Парга-Лефкада-Крф-Мецово 3 ноќи/ 4 Дена автобус Јонско море и неговата прочуена убавина ќе ја видите во една програм...
Резервирај сега!
119 Еур

Апартмани “Sakis”

Куќата “Sakis”  е лоцирана во мирниот дел од гратчето Торони, на 30 метри оддалеченост од 30 плажа.Објектот располага со двокреветни студија ...
Резервирај сега!

Студија / апартмани “Avra”

Сарти е мало селце сместено на источната страна на вториот крак, со прекрасен поглед кон третиот крак и планината Атос. Има долга пре...
Резервирај сега!

Куќа “Maria Karga”

Ормос Панагијас се наоѓа на источната страна на Ситонија, на само 2,5 км од Агиос Николаос и на околу 115 км од Солун. Оттука поаѓаат бродови...
Резервирај сега!

Куќа “Papus”

тудијата “ Papus”  се наоѓаат во стариот дел на Сарти, на само 50м оддалеченост од море. Куќата располага со  трикреветни студија на втор к...
Резервирај сега!

Куќа “Panorama”

Куќата „Трифон Панорама“ е лоцирана на самата плажа во Сарти, во првиот ред. Располага со двокреветни и трикреветни студија, и со четирикреветн...
Резервирај сега!

Куќа “Stelios”

За целосна уплата до 13.01.2018 15% ПОПУСТ! Вонсезонски цени Термин Ноќевања 1/2 3. и 4. лице 20/5 – 27/5 7 2.420 (39)* 2.170 (35)* 27/5 – 3/6 7...
Резервирај сега!

Ксамил – Албанија

Ксамил -Албанија   Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставет...
Резервирај сега!
Од 49 Еур/наем на студио