info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Хотел Koviou Village – Никити

Прекрасен мал фамилијарен хотел со одлична услуга- НАШ ИЗБОР ЗА ЛЕТО 2017

Апартмани “Sakis”Торони

|Comments are Off
Апартмани “Sakis”Торони   Структура: Двокреветни студија на приземје, брачни кревети каде е сместена и комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, интернет, клима. Трокреветни студија на прв и втор кат, брачен и единечен кревет каде е сместена и ком...

Бунгалови “Sarti Beach”Сарти

|Comments are Off
Бунгалови “Sarti Beach”Сарти   Сарти е мало селце сместено на источната страна на вториот крак, со прекрасен поглед кон третиот крак и планината Атос. Има долга прекрасна песочна плажа и кристално чисто море. Според многумина најмонденското и најпосетено туристичко место н...

Вила “Sole a Mare” – Неа Мармарас

|Comments are Off
Вила “Sole a Mare” – Неа Мармарас   Вилата „Sole A Mare“ се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили меѓу изобилство продавници, со фронталниот дел поставе...

Хотели Грција on-line

Одлична можност да ја разгледате големата понуда на хотели за Грција преку он-лајн систем со моментална потврда на резервација.

Lily Ann Village 3*

  LILY ANN VILLAGE *** NIKITI                                www.acrotel.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 1 01.05-22.05 27.09-12.10 23.05-12.06 13.09-26.09 13.06-17.07 23.08-12.09 18.07-22.08 STANDARD ROOM 1 Adult 35 44 63 89 2 Adults 44 54 79 99 3 Adults 60 73...

Elea Village 3*

ELEA VILLAGE *** NIKITI                                     www.acrotel.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН 9 01.05-22.05 27.09-12.10 23.05-12.06 13.09-26.09 13.06-17.07 23.08-12.09 18.07-22.08 JUNIOR SUITE 2 Adults 62 89 127 151 3 Adults 84 120 172 203 2Ad+1Ch (2-6.99)...

Assa Maris 3+*

ASSA MARIS 3+* AGIOS NIKOLAOS        www.assa-maris.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО ВО ЕВРА 5 EBD 01.05-23.05 24.05-06.06 16.09-26.09 07.06-30.06 03.09-15.09 01.07-24.07 28.08-02.09 25.07-27.08 27.09-07.10 DOUBLE DELUXE 2Ad 109 149 163 194 222 120 3Ad 147 200 220 262...