info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Хотел Koviou Village – Никити

Прекрасен мал фамилијарен хотел со одлична услуга- НАШ ИЗБОР ЗА ЛЕТО 2017

Хотел Џени 3* – Сивири

|Comments are Off
Хотел  Џени   Siviri е мало крајбрежно место на западната страна од полуостровот Касандра. Во последните неколку години, тоа прерасна во развиена културна и туристичка дестинација. Во ова место, освен бројните сместувачки капацитети се наоѓаат и мноштво таверни во ко...

Хотел Плаза 3* Ханиоти

Хотел Плаза 3* – Ханиоти Местоположба: хотел Plaza се наоѓа на прва линија, на 50 м. од плажа во Ханиоти на првиот крак на Халкидики. Хотелски содржини: хотелот располага со 25 соби, основен ресторан, бар, рецепција. Соби: собите се опремени со сателитска телевизија, клима,...

Хотел Ројал 3* Фурка

Одличен фамилијарен хотел лоциран на сама плажа во познатото туристичко место Фурка, на првиот крак Касандра.

Пакет аранжмани Грција – авион

Пакет аранжмани Грција – авион Пребарајте ги најдобрите понуди за Вашиот одмор, со сопствен превоз, или пак пакети со авион со поаѓање од Солун. Организирани трансфери до/од аердром во Солун како и грчките острови: Крит, Родос, Санторини, Микон...

Хотели Грција on-line

Одлична можност да ја разгледате големата понуда на хотели за Грција преку он-лајн систем со моментална потврда на резервација.