info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Хотели Грција on-line

Одлична можност да ја разгледате големата понуда на хотели за Грција преку он-лајн систем со моментална потврда на резервација.

Coral Blue Beach 3* – ГЕРАКИНИ

|Comments are Off
Coral Blue Beach – ГЕРАКИНИ   ХОТЕЛОТ Е РЕНОВИРАН во 2016-та година Совршено место за ФАМИЛИЈАРЕН ОДМОР Локација: Грција / Халкидики / Ситониа / Геракини Hotel – Nea Moudania,  14 km | Hotel – Gerakini, Paralia Gerakinis 2 km | Hotel – Psakoudia 7,6...