info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Salou

|Comments are Off
Salou APARTAMENTOS PARK SUITES SALOU http://park-suites-salou.salou-hotels.net/en/ Salou 23.06.2017 – 30.06.2017 Apartment – Ноќевање Apartment – Ноќевање Се наоѓа на 200 метри од плажата во. Park Suites Salou нуди модерни апартмани со клима и Wi...

Tossa

|Comments are Off
Tossa PREMIER GRAN HOTEL REYMAR & SPA Tossa 23.06.2017 – 30.06.2017 Соба – Полн пансион Соба – Ноќевање со појадок Соба – Полупансион Hotel PREMIER GRAN HOTEL REYMAR & SPA 4* – Tossa de Mar       https://www.hotelreymartossa.com/       Тип на...

Malgrat de Mar

|Comments are Off
Malgrat de Mar HOTEL ALEGRIA MARIPINS Malgrat de Mar 23.06.2017 – 30.06.2017 Соба – Ноќевање со појадок Соба – Полупансион Соба – Полн пансион HOTEL ALEGRIA MARIPINS 4* – Malgrat de mar   www.alegria-hotels.com   Назад кон содржината             Ти...

Pineda de Mar

|Comments are Off
Pineda de Mar HOTEL MERCE Pineda de mar 23.06.2017 – 30.06.2017 Соба – Ноќевање со појадок Соба – Полупансион Соба – Полн пансион HOTEL MERCE 3* – Pineda de mar http://www.alegria-hotels.com             Тип на соба BB – TWIN 2/3/4PAX Услуга Bed...

Santa Sussana

|Comments are Off
Santa Sussana HOTEL RIVIERA http://www.hotelriviera.cat/ Santa Sussana 23.06.2017 – 30.06.2017 Соба – Полупансион Соба – Полупансион Хотелот RIVIERA 3* е лоциран во туристичкото место Санта Сузана во прекрасната Шпанија, на околу 100 метри од песочна плажа. ...

Calella

|Comments are Off
Calella HOTEL MONT ROSA http://www.montrosa.com/eng/index.htm Passeig de les Roques, 13-25 – 08370 Calella Calella Хотел Mont Rosa 3* е лоциран во областа Калела во прва линија на плажа каде нуди пријатен и комфорен престој во околу 120 соби. Хотелот се наоѓа на околу 2...

Blanes

|Comments are Off
Blanes   HOSTAL MIRANDA Blanes 23.06.2017 – 30.06.2017 Double room – Полупансион Овој имот е 4 минути пешачење од плажа. Хостел Миранда е само 150 метри од автобуската станица во Blanes и 100 метри од плажа. Тој нуди едноставни соби, некои со балкони.. Хо...

Lloret de Mar

|Comments are Off
Lloret de Mar HOTEL ATHENE http://www.athenehotels.com/f_frame_ingneos.htm Лорет Де Мар 23.06.2017 – 30.06.2017 Соба – Ноќевање со појадок Соба – Ноќевање со појадок Хотел Athene се наоѓа на самата плажа во Лорет де Мар. На покривот на хотелот има голема терас...
Registrations

Формулар за туристичка виза за Канада

 
Пополнете го формуларот и очекувајте нашите консултанти да ве повикаат за повеќе детаљи околу потребни документи, исполнување на услови и целокупната понатамошна постапка. За повеќе информации јавете се на 047224155.
Ариес Виза Центар
Password must be at least 7 characters long.
Navedete vrska, ime i prezime i data na ragjanje na sopatniokot
Ako odgovorot e da, navedete datumi koga ste prestojuvale od/do...
Ako odgovorot e da, navedete datum i pricina za odbivanjeto
Ako odgovorot e da navedete koga aplikacijata e podnesena i do kade e procesot za odobruvanje
Ime i prezime, data i mesto na raganje na tatkoto i majkata
Ako odgovorot e da, navedete koj i kade se naogja
Ako odgovorot e da, navedete kade i koga ste ziveele vo Kanada
Dokaz za srodstvo prestavuva dokument vo koj se gleda povrzanosta (izvodi od maticna kniga na rodeni)
Za sekoj tip na vrabotuvanje e potrebno da dostavite dokaz (potvrda od rabota, M1M2, dogovor za otkup na zemjodelski proizvodi i slicno)
Navedete so sto se zanimavate
Navedete od kogo i kako?
Navedete kade i vo koj period ste patuvale vo stranstvo

Почитувани, Вашите податоци ќе бидат искористени само за потребите на апликацијата за виза и грижливо чувани од трети лица. Ви благодариме за довербата.

Please login to view this page.
Please login to view this page.
Please login to view this page.