info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Hot Springs Medical & Spa Hotel 4*

|Comments are Off
Hot Springs Medical & Spa Hotel 4* Бања, (во близина на Банско) Цените се валидни во периодот 04.02.2018 – 20.12.2018 (Освен за национални и религиозни празници)   Полупансион, цена по лице на ден 04.02-05.04 06.04-14.04 15.04-14.06 15.06-12.07 Петок...

МЕДИТЕ & СПА 4* САНДАНСКИ

Хотел Медите&Спа 4* – Сандански Цените важат до 20ти декември 2018     БАЗЕНИ Внатрешниот минерален базен е со димензии 12 х 8 м., 28 – 30 ° C, длабочина 1,40м-2,20м. Зимско работно време: Недела-Четврток од 09: 00ч. до 19: 00ч. Петок-Сабота од 09: 00ч...

Дебарски бањи – Цапа

Дебарски бањи Уште од кога човештвото почна да живее на земјата, водата имаше витално значење за нашето здравје и благосостојба. Над 60% од нашето тело се состои од вода. Секоја клетка на нашето тело содржи течност која е составена воглавно од вода а истата е зашт...

Aries Apartments Bitola

Апартманско сместување за Вашиот комфорен престој во Битола. Првенствено наменети за подолг престој, со вистински комодитет на сместување, дизајнирани и опремени за да се осеќате како да сте...