info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

AQUATONIK – Велинград

 

 

04.01.2017 – 23.12.2017 (Од недела до четврток)

Сместување Цена за две лица од ноќ со услуга HB Цена за две лица од ноќ со услуга BB
Еднокреветна соба 50 евра 45 евра
Двокреветна соба 69 евра 59 евра
Дворекветна соба плус – без тераса 74 евра 69 евра
Двокреветна соба плус – со тераса 79 евра 74 евра
Фамилијарна соба 97 евра 87 евра
Апартман со две спални соби – Де Лукс 113 евра 103 евра
Апартман со три спални соби 142 евра 126 евра

04.01.2017 – 23.12.2017 (Викенд цени – петок и сабота)

Сместување 1 ноќевање – BB 2 ноќевања – BB 1 ноќевање – 2 ноќевања –
HB HB
Еднокреветна соба 62 евра 116 евра 69  евра 127 евра
Двокреветна соба 81 евро 152 евра 95 евра 174 евра
Дворекветна соба плус – без тераса 90 евра 169 евра 104 евра 190 евра
Двокреветна соба плус – со тераса 95 евра 178 евра 109 евра 199 евра
Фамилијарна соба 120 евра 225 евра 134 евра 246 евра
Апартман со две спални соби – Де Лукс 143 евра 268 евра 157 евра 289 евра
Апартман со три спални соби 168 евра 315 евра 189 евра 347 евра

Цените се однесуваат за две лица и истите вклучуваат:
– Појадок/вечера
– Ваучер за бесплатна игра по избор во соба за забава
– Користење на СПА центар (надворешен и внатрешен базен со минерална вода, инфра-црвена сауна, финска сауна, ароматизирана парна бања, римска бања, ледена соба, релакс соба (камин, медитирачка музика, лежалки со минерална вода)
– Фитнес сала
– Игротека
– Паркинг, гаража

Доплата за дополнително легло во двокреветна соба и двокреветна соба плус

Возраст BB HB
од 0 до 6,99 години Бесплатно Бесплатно
од 7 до 11,99 години 13 евра 18 евра
над 12  години 29 36