info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

Останати Вили Врахос

Вила White Sands А кат Врахос на сама плажа

Врахос 2017   Цени по студио                              
       – 7% ПОПУСТ  до 01.05.2017          
Вила White Sands А кат Врахос на сама плажа Maj Јуни Jули Август Септември
16 23 30 06 13 20 27 05 13 21 29 06 14 22 29 05 12 19  
Број на ноќевања 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 7 7 7 7 7  
1/3+1 стр.пог.море 59 99 119 139 239 279 309 399 459 479 479 479 479 379 289 179 159 99 /
1/3 стр.пог.море 49 89 109 129 229 269 299 389 449 469 469 469 469 369 279 169 149 89 /
1/3 Поглед море 69 109 139 159 259 289 329 419 469 489 489 489 489 419 299 199 179 129 /
Пакет 7 ноќи+бус     / / / / / / / / / / / / / / / / /
Цените се дадени за наем на студио на 7/8 ноќи во Еур за уплата исклучиво во МКД по курс 62 ден/Еур.Доплата за клима 5 Еур/ден
Вилата располага со трокреветни студија со балкони со страничен поглед на море.
Доплата за автобуски превоз 45 Еур возрасни – Скопје, Велес, Кавадарци. Доплата за автобуски превоз 40 Еур возрасни – Битола и Прилеп
Деца од 2 до 11,99 год: Попуст 15 Евра од редовната цена – Лица по возрасни од 63 год: Попуст 10 Евра од редовната цена
За уплата на 2 и повеќе термини одобруваме 7% попуст. Попустите не може да се комбинираат.
Термните кои се обележани со црвено се промотивни и не подлежат на попуст.
Вилата има сопствени лежалки на плажа (за секоја соба по 2 лежалки и 1 чадор) – бесплатно.
Важат Општите услови за патување на СКТМ.

Вила Ирини Врахос на сама плажа

Врахос 2017   Цени по студио                            
       -5% ПОПУСТ до 01/05/2017          
Вила Ирини Врахос на сама плажа Maj Јуни Jули Август Септември
16 23 30 06 13 20 27 05 13 21 29 06 14 22 29 05 12 19 26
Број на ноќевања 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 7 7 7 7 7  
1/4 Студио 79 119 159 179 259 319 369 419 479 509 509 509 509 429 349 259 199 109 /
1 спален aпп 89 129 169 209 299 359 399 479 529 549 549 549 549 479 379 279 209 129 /
Пакет 7 ноќи+бус     / / / / / / / / / / / / / / / / /
Цените се дадени за наем на студио на 7/8 ноќи во Еур за уплата исклучиво во МКД по курс 62 ден/Еур.Доплата за клима 4 Еур/ден
Дозволено е сместување према капацитетот на студио /апартман (за 4 до 5 лица) со страничен поглед на море.
Доплата за автобуски превоз 45 Еур возрасни – Скопје, Велес, Кавадарци. Доплата за автобуски превоз 40 Еур возрасни – Битола и Прилеп
Деца од 2 до 11,99 год: Попуст 15 Евра од редовната цена – Лица по возрасни од 63 год: Попуст 10 Евра од редовната цена
За уплата на 2 и повеќе термини одобруваме 7% попуст. Попустите не може да се комбинираат.
Термните кои се обележани со црвено се промотивни и не подлежат на попуст.
Важат Општите услови за патување на СКТМ.

Хотел Мирто Врахос на 20 м од море (на прв ред)

Врахос 2017   Цени по лице 7НП                            
      Попусти: -10% до 01/05/2017          
Хотел Мирто Врахос на 20 м од море (на прв ред) Maj Јуни Jули Август Септември
16 23 30 06 13 20 27 05 13 21 29 06 14 22 29 05 12 19 26
Број на ноќевања 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 7 7 7 7 7  
Двокреветна соба 49 59 79 119 129 139 159 219 219 219 219 219 199 199 169 129 89 69 /
                                       
Пакет 7 ноќи+бус     / / / / / / / / / / / / / / / / /
Цените се дадени по лице на база ноќевање со појадок за 7/8 ноќи во Еур за уплата исклучиво во МКД по курс 62 ден/Еур.Климата е вклучена во цената.
Сите соби се двокреветни со твин легла и не располагаат со дополнително легло за дете.
Доплата за автобуски превоз 45 Еур возрасни – Скопје, Велес, Кавадарци. Доплата за автобуски превоз 40 Еур возрасни – Битола и Прилеп
Деца од 2 до 11,99 год: Попуст 15 Евра од редовната цена – Лица по возрасни од 63 год: Попуст 10 Евра од редовната цена
За уплата на 2 и повеќе термини одобруваме 7% попуст. Попустите не може да се комбинираат.
Термните кои се обележани со црвено се промотивни и не подлежат на попуст.
Важат Општите услови за патување на СКТМ.

Вила Лукас Б кат Врахос прв ред до плажа

Врахос 2017   Цени по студио                            
       Попусти:  -10% до 01/05/2017          
Вила Лукас Б кат Врахос прв ред до плажа Maj Јуни Jули Август Септември
16 23 30 06 13 20 27 05 13 21 29 06 14 22 29 05 12 19 26
Број на ноќевања 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 7 7 7 7 7  
1/4 Стандард 49 59 79 109 179 239 279 339 379 419 419 419 419 349 259 189 119 69 /
1/4 Стр.пог.море 49 69 89 119 199 249 299 359 399 439 439 439 439 369 279 199 139 89 /
Пакет 7 ноќи+бус     / / / / / / / / / / / / / / / / /
Цените се дадени за наем на студио на 7/8 ноќи во Еур за уплата исклучиво во МКД по курс 62 ден/Еур.Доплата за клима 4 Еур/ден
Дозволено е сместување према капацитетот на студио(број на кревети), освен 1 дете до 7 години во кревет со родител.
Доплата за автобуски превоз 45 Еур возрасни – Скопје, Велес, Кавадарци. Доплата за автобуски превоз 40 Еур возрасни – Битола и Прилеп
Деца од 2 до 11,99 год: Попуст 15 Евра од редовната цена – Лица по возрасни од 63 год: Попуст 10 Евра од редовната цена
За уплата на 2 и повеќе термини одобруваме 7% попуст. Попустите не може да се комбинираат.
Термните кои се обележани со црвено се промотивни и не подлежат на попуст.
Важат Општите услови за патување на СКТМ.

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице
Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 50€ по лице
Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 45€ по лице
Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице
Удово (бензинска пумпа, Удово) – 45€ по лице
Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (Пред спортска Сала) – 40€ по лице
Прилеп (бензинска пумпа Лукоил) – Трансфер до Битола  – 45€ по лице
Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 45€ по лице
Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 45€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола – 45€ по лице
Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола – 45€ по лице

– Деца до 1,99 години бесплатно

Време на поаѓање за Врахос:

01:00 h Скопје (Дрводекор)
01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија)
12:45 h Штип (паркинг пред пошта)
02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново)
03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лукоил)
04:00 h Битола (Пред спортска Сала)
03.15 h Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола
02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
02.15 h Струга (Хотел Дрим) – Трансвер до Битола
02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

 

Registrations

Формулар за туристичка виза за Канада

 
Пополнете го формуларот и очекувајте нашите консултанти да ве повикаат за повеќе детаљи околу потребни документи, исполнување на услови и целокупната понатамошна постапка. За повеќе информации јавете се на 047224155.
Ариес Виза Центар
Password must be at least 7 characters long.
Navedete vrska, ime i prezime i data na ragjanje na sopatniokot
Ako odgovorot e da, navedete datumi koga ste prestojuvale od/do...
Ako odgovorot e da, navedete datum i pricina za odbivanjeto
Ako odgovorot e da navedete koga aplikacijata e podnesena i do kade e procesot za odobruvanje
Ime i prezime, data i mesto na raganje na tatkoto i majkata
Ako odgovorot e da, navedete koj i kade se naogja
Ako odgovorot e da, navedete kade i koga ste ziveele vo Kanada
Dokaz za srodstvo prestavuva dokument vo koj se gleda povrzanosta (izvodi od maticna kniga na rodeni)
Za sekoj tip na vrabotuvanje e potrebno da dostavite dokaz (potvrda od rabota, M1M2, dogovor za otkup na zemjodelski proizvodi i slicno)
Navedete so sto se zanimavate
Navedete od kogo i kako?
Navedete kade i vo koj period ste patuvale vo stranstvo

Почитувани, Вашите податоци ќе бидат искористени само за потребите на апликацијата за виза и грижливо чувани од трети лица. Ви благодариме за довербата.

Please login to view this page.
Please login to view this page.
Please login to view this page.