info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

ПАРГА – Антигони

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 27.12.2017
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.02.2018
5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2018

Вила Антигони – Парга, се наоѓа на 300м од центарот на Парга и плажата Аг.Јанакис, плажата Писо Крионери е на само 150м одалеченост.
Вилата располага со двокреветни студија, и двокреветни студија со дополнително легло за дете. Во склоп на собата има сопствен тоалет, балкон, кујна опремена со прибор за готвење и прибор за јадење, клима и wi-fi, и не располага со паркинг.

Цените се изразени за НАЕМ на студио за 7 ноќевања.
Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 мкд.
На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација

Адреса на сместувањето: 43 Agiou Athanasiou Str., Párga, 48060, Greece

Вила Антигони Б кат Парга 150м од море Мај Јуни Jули Август Септември  
  23 30 06 13 20 27 04 11 18 25 01 08 15 22 29 05 12 19 26
Број на ноќевања   7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7  
1/2 студио (2 лица)   59 79 119 159 229 299 329 409 409 409 409 409 409 359 269 179 139 89 69
1/2+1 студио (3 лица)   69 89 129 169 239 319 359 429 429 429 429 429 429 389 289 189 159 99 79
    / / / / / / / / / / / / / /   / / /  
Цените се дадени за наем на студио на 7 ноќи во Еур за уплата исклучиво во МКД по курс 62 ден/Еур.

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 
Дозволено е сместување према капацитетот на студио(број на кревети), освен 1 дете до 7 години во кревет со родител.  
Доплата за автобуски превоз 45 Еур возрасни – Скопје, Велес, Кавадарци. Доплата за автобуски превоз 40 Еур возрасни – Битола и Прилеп  
Деца од 2 до 11,99 год: Попуст 15 Евра од редовната цена – Лица по возрасни од 63 год: Попуст 10 Евра од редовната цена  
Клима 5 Еур на ден. За уплата на 2 и повеќе термини одобруваме 7% попуст. Попустите не може да се комбинираат.  
Термните кои се обележани со црвено се промотивни и не подлежат на попуст. Студијата со назнака ЕКО имаат 7% попуст.  
 Важат Општите услови за патување на СКТМ.