info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Client: Апартмани Ариес
Skill: Најдобрите апартмани во Битола
Print Friendly, PDF & Email

Во срцето на Битола ТА Ариес располага со неколку објекти за изнајмување на сместувањe од различен вид и намена за потребите на  повеќе типови  на гости. Сместување во луксузни апартмани за поголем број на луѓе, како и во стандардни 1/1, ½ и 1/3 соби со сите услови на едно модерно сместување..

Aпартмани Ариес* – модерно опремени апартмани опремени со внимателно избрана опрема: големи удобни кревети ( единечни и дупли), гарнитура за седење, трапезарија, комплетно опремена кујна (шпорет, машина за садови, фрижидер, тостер, кафемат)Тоалет со бања, фен, машина за перење, големи плакари, ТВ, Wi-Fi интернет, блиндор врати, сигурносни камери, обезбеден паркинг… На само  минути од центарот на градот ( населба Областа).

      Период

 1 лице

 2 лица

 3 лица

4 лица

 Напомена

01 Сеп – 01 Јуни

25 Еур

 35 Еур

 40 Еур

 45 Еур

 мин 2 ноќи

01 Јуни – 30 Август

28 Еур

 40 Еур

 45 Еур

 55 Еур

 мин 2 ноќи

Попусти за подолг период  изнајмување

10 – 30 дена -20%

  10 – 30 дена -20%

30 -60 дена  – 30%

Над 60 дена – по договор

Цените се дадени за изнајмување на апартман на ден, со вклучени давачки и туристичка такса во Еур, за плаќање исклучиво во МКД во готово,

кредитна картица или фактура.

Следат специјални договори за редовни и корпоративни клиенти како и изнајмување на апартманите на месечно ниво.

Можност за изнајмување  и  без вклучени трошоци (надвор од договорот за закуп)