Вила Врахос – Каламици, Ситонија, Халкидики

Вила Врахос – Каламици, Ситонија, Халкидики Доколку ова лето барате волшебно место за вистински да се одморите, тогаш заминете во Каламитси, скриеното богатство на југоисточниот брег на полуостровот Ситонија. Тоа е најмалото место со најраскошната плажа…место за осамени, романтичари, уморни, заљубени…Има неколку улици, два супермаркети, неколку таверни…нема пошта, нема банка, но има душа и парче убавина подарено од Бога! Ех, Каламитси…Тука животот е безгрижен…тука со денови можете да уживате убаво стокмени во удобните лежалки без да  […]

Вила Iorana – Сарти, Ситонија, Халкидики

Вила Iorana – Сарти, Ситонија, Халкидики Vila Iorana се наоѓа во новиот дел на Сарти, на 40 метри од плажата. Вилата е изградена во 2017 година. Конфорни, луксузни и убаво опремени студија и апартмани се наоѓаат во спуштено приземје (сутерен), на прв и на втор спрат во вилата. Во понудата има двокреветни студија, двокреветни студија со помошен кревет и двокреветни апартмани со кауч на развлекување. Апартманите имаат две простории-спална соба со француски кревет и кујнски дел […]

Вила Алкано – Неос Мармарас, Ситонија

Вила Алкано – Неос Мармарас Вилата „Alcano“ која се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили, на само дваесетина метри оддалеченост од вилата „Sole A Mare“. Со задоволство можеме да потврдиме дека за сезоната Лето 2020 ја имаме најдобрата понуда во Неос Мармарас која се однесува на изборот на вилите кои се издвојуваат со извонредната локација и со нивниот квалитет. Од градската […]

Добивајте известувања

Дирекно во вашето сандаче