од €429,00
Book Now

4D ICONIC AEGEAN

Нема ревјуа
Created with Sketch.

Duration

4 дена

Created with Sketch.

Tour Type

Daily Tour

Created with Sketch.

Group Size

Unlimited

Created with Sketch.

Languages

___

Overview

Print Friendly, PDF & Email

4D ICONIC AEGEAN

4 дневно крстарење

 

4DAY CRUISE “ICONIC AEGEAN”
ИТИНЕРЕР
Ден Пристаниште Пристигнување Поаѓање
Понеделник Athens (Piraeus), Greece / 11:30
Mykonos, Greece 18:00 23:00
Вторник Kusadasi (Ephesus), Turkey 07:30 13:00
Patmos, Greece 17:45 21:30
Среда Rhodes, Greece 07:00 18:00
Четврток Crete (Heraklion), Greece 07:00 12:00
Santorini, Greece 16:30 21:30
Петок Athens (Piraeus), Greece 07:00 /

 

4 дневно крстарење ЦЕНИ
Тип на кабина Wave low Wave Shoulder Shoulder
IA 429 479 499
IB 469 509 539
IC 489 539 569
XA 509 559 599
XB 539 579 619
XC 559 609 649
SJ 929 1049 1049
SB 1119 1249 1249
SG 1279 1419 1419
¾ возрасен 399
¾ дете 2-12 години 219
¾ бебе 3 месеци – 2 години 169
Вклучени пристанишни такси Возрасен / дете 169
доплата за еднокреветна IX – XC кабина 30%, за Suite 70%

 

Seasonality 4day cruise “Iconic Aegean”
Месец Денови на поаѓање
Март 25 29
Април 1 8 15 22
Мај 6 13 20
Јуни 3
Јули 8 15 22 29
Август 5 12 19 26
Септември
Октомври 14 21 28
Ноември 4 11
Види повеќе

Included/Exclude

 • пристанишни такси
 • бакшиш
 • појадок, ручек и вечера
 • неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци
 • дневни и ноќни активности, забавна програма, анимација
 • користење на базен,џакузи, фитнес центар и сауна
 • полудневна екскурзија во Кушадаси Ancient Ephesus through the ages - Hellinistic and Roman
 • останати екскурзии
 • услуги во салон за убавина и спа центар
 • интернет
 • медицински услуги
 • осигурување

Локација на Турата

Мислења

0/5
Нема ревјуа
Based on 0 review
Одлично
0
Многу Добро
0
Средно
0
Лошо
0
Ужасно
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Напишете преглед

Created with Sketch.
од €429,00

You might also like

Добивајте известувања

Дирекно во вашето сандаче