од €99,00
Book Now

Грандотел за св. Кирил и Методиј

Нема ревјуа
Created with Sketch.

Duration

2 ноќи

Created with Sketch.

Tour Type

Специфична Тура

Created with Sketch.

Group Size

50 people

Created with Sketch.

Languages

___

Overview

Print Friendly, PDF & Email

Грандотел за св. Кирил и Методиј

23.05 – 25.05.2020

Грандотел 4* – Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, двокреветни, трокреветни и четворокреветни комфорни соби, светли со модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан , 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес, пинг-понг.

 

* Цената е во евра по лице за 2 ноќевања на база полупансион премиум

** Полупансион Premium – појадок и вечера на богата шведска маса со вклучени безалкохолни пијалоци

*** Попуст за рани резервации до 15.0230% (целосна уплата на денот на резервацијата)

 

Доплата:

* Прво дете до 11,99 години – бесплатно / * Второ дете до 11,99 години – 50% попуст / *

Трет возрасен – 30% попуст

Цена за дополнително ноќевање: 39 евра по лице на база полупансион (во период од 26.05 – 31.05)

За соба со поглед кон море се доплаќа:

*Директен поглед – 25€ по ноќевање по соба / *Страничен поглед – 15€ по ноќевање по соба

 

Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување.

Види повеќе

Локација на Турата

Мислења

0/5
Нема ревјуа
Based on 0 review
Одлично
0
Многу Добро
0
Средно
0
Лошо
0
Ужасно
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Напишете преглед

Created with Sketch.
од €99,00

You might also like

Добивајте известувања

Дирекно во вашето сандаче