Нова Година – Мароко (авион)

МАРОКО НОВА ГОДИНА 2020 Земја со илјада контрасти 30.12.2019 – 06.01.2020 ( 6 ноќевања / 8 дена) Мароко е кралство кое се наоѓа на северозападниот дел на африканскиот континент, во регионот познат како Магреб, на бреговите на Атлантскиот Океан и Средоземното Море. На север граничи со шпанските енклави Сеута и Мелила, на исток и југо-исток […]

Прочитај повеќе

Нова Година – Москва и Санк Петербург (авион)

Дочек  на Новата Година во МОСКВА & СТ.ПЕТЕРБУРГ 28.12.-04.01.2020 8 дена – 7 ноќи со лет од/до Белград  ХОТЕЛ 4* (Москва&ст.петербург)  ВРЕМЕ НА ПРЕСТОЈ 28.12-04.01.2020 УСЛУГИ BB НОЌЕВАЊА 7 Цена по лице во двокреветна соба(со вклучени аеродромски такси) 788 € / 48.856 мкд Цена за дете од2 -12 г со две возрасни лица(дополнителен кревет) 738€/45.756 мкд Доплата за […]

Прочитај повеќе

Промо пакет – Интерхотел 02 – 05 Јануари

Интерхотел 4* Сандански е најголемиот СПА комплекс во Југозападна Бугарија. Лоциран во центарот на Сандански во близина на главната пешачка улица и паркот на градот. На само 40 км од Македонската граница. Овај регион има најтопла клима во Бугарија и најмногу сончеви денови во годината. Во областа се наоѓаат над 80 минерални извори со температура […]

Прочитај повеќе

Промо пакет – Интерхотел 07 – 09 Декември

Интерхотел 4* Сандански е најголемиот СПА комплекс во Југозападна Бугарија. Лоциран во центарот на Сандански во близина на главната пешачка улица и паркот на градот. На само 40 км од Македонската граница. Овај регион има најтопла клима во Бугарија и најмногу сончеви денови во годината. Во областа се наоѓаат над 80 минерални извори со температура […]

Прочитај повеќе

Промо пакет – Интерхотел 15 – 17 Ноември

Интерхотел 4* Сандански е најголемиот СПА комплекс во Југозападна Бугарија. Лоциран во центарот на Сандански во близина на главната пешачка улица и паркот на градот. На само 40 км од Македонската граница. Овај регион има најтопла клима во Бугарија и најмногу сончеви денови во годината. Во областа се наоѓаат над 80 минерални извори со температура од […]

Прочитај повеќе

Добивајте известувања и промоции

Најдобрите понуди дирекно во вашето сандаче