• +389 47 224155 | +389 47 224156 | +389 72 228155 | +389 47 224151 | +389 71 224081

Струга

Хотел Макпетрол – Струга

Хотел Макпетрол 4* – Струга Хотелот Макпетрол е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. Недалеку е од Градот Струга и на десетина километри од Охридскиот аеродром. Располага со сопствен паркинг, сопствена песочна плажа, базени и рекреативни спортски терени. Тип на соба Цена по лице на ноќ Попуст за престој од 6 ноќи Ноќевање со појадок Полупансион Полн пансион 1/1 33 евра 39 евра 49 евра – […]