[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

Туристичка Агенција  Ариес

основана 1999

::15 години постоење::

pozadina slika aries slider 2 rodendenski.fw

По повод 15 години постоење на Tуристичка Агенција Ариес, за нашите редовни клиенти и пријатели одобруваме 15%  роденденски попуст за комплетната апартманската програма Лето 2015.

Пополнете ја формата  со вашите податоци и вашата планирана дестинација за Лето 2015  и  ќе добиете поклон ваучер од минус 15% попуст, кој ќе можете да го искористите при уплата на Вашот аранжман.

Задолжителнио е да се пријавите, да го испечатите добиениот емаил, и да дојдете кај нас во агенција да си го подигнете поклон ваучерот.

Нека ни е Среќен заедничкиот 15-ти роденден.

Вашето име (задолжително)

Вашиот Email (задолжително)

Телефонски број (задолжително)

Тип на сместување

Локација за летување во Грција (задолжително)
КасандраСитонијаОлимписка ривиераЛефкадаПаргаКрфОстанати дестинации

tekst slika slider 2.fw