[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

CASA KARINA 3* Ски Пакет

Print Friendly, PDF & Email

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

CASA KARINA 3* / СКИ ПАКЕТ

ПАКЕТ БР.1

7 Полупансиони / 6 дена Ски

Пакетот вклучува : 7 Полупансиона, 6 дена целосен ски пакет (опрема, lift pass, 4 часа ски обука + ски вечер)

Цена по ЛИЦЕ во стандарна соба: 405 еур

ПАКЕТ БР.2

4 Полупансионе / 3 дена ски

Цена по ЛИЦЕ во стандрана соба: 235 еур

Во цената е вклучено :

-Услужна такса

-Внатрешен базен, фитнес, сауна,парна бања, wif-fi во лоби.

Во цената НЕ е вкучена туристичка такса – 1 еур по лице на ден

Во Полупансионот е вклучено:

Појадок од 07:30 до 10:00 часот

Попладневна закуска од 16:00-17:00 часот

Вечера од 19:00 до 21:30 часот

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НАПРАВЕНА ДО 12-12-2015, ЗА ПЕРИОД НА СМЕСТУВАЊЕ ОД 04/01-31/03/16

 

About the Author