[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Хотел Гранд Викторија 3*

Print Friendly, PDF & Email

Хотел Гранд Викторија 3* – Ханиоти

 

Датум на тргнување

7 ПОЛУПАНСИОНИ

ПОЈАДОК и ВЕЧЕРА

Maj

Јуни

Јули

Август

Септември

23

30

06

13

20

27

04

11

18

25

01

08

15

22

29

05

12

двокреветна

139

159

189

219

239

259

279

289

299

299

299

299

289

259

229

189

159

трокреветна

149

169

209

239

259

279

299

299

309

309

309

309

299

279

239

209

169

четврокреветна

159

179

229

259

279

299

309

319

329

329

329

329

319

299

259

229

179

Двокреветна соба 1/2 – 2 возрасни + 1 дете до 5,99 Трокреветна соба 1/3 – 3 возрасни или 2 возрсани + 1дете до 11,99 или 2 возрасни + 2деца (едно до 5,99год + второ до 11,99год) Четворокреветна 1/4 – 4 возрасни или 2 возрасни + 2 деца до 11,99 бесплатно

Важни напомени: * Цените во табелата се во евра, по лице, во двокреветна соба за 7 полупансиони (полупансион – појадок и вечера на база на шведска маса) * Две деца до 11,99 години бесплатно * Трето лице (+11,99 години) –попуст 30% од цената за возрасен * Четврто лице (+11,99 години) –попуст 40% од цената за возрасен * Доплата за алкохолни и пијалоци во неограничени количини за време на појадокот и вечерата 2,5 евра по лице по ден ( плаќаат само возрасни, за деца до 12 години е бесплатно) * Автобускиот Превоз се плаќа дополнително: – 35 евра за возрасни / – 25 евра за деца до 12год (бесплатно за деца до 2 години ~ без седиште) Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување. За уплатени 2 +2 аранжмани ~ попуст од 5%. Ве молиме минимум 24 часа пред тргнување да се информирате за потврда на вашата резервација како и за времето и местото на поаѓање.

 

About the Author