fbpx

Meraki Hotel Hurghada

Print Friendly, PDF & Email

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ Локација: Хотелот се наоѓа во стариот дел на Хургада на 500м од центарот и 13км од аеродромот. Соби: Хотелот располага со 270 соби кои се специјално дизајнирани и комбинираат Бохемски стил со атмосфера за пријатен престој. Сите соби имаат модерна бања со туш, сателитска ТВ, телефон, мини фрижидер, клима уред и балкон или тераса. Содржини: Хотелот новоотворен и е ексклузивен само за возрасни. Освен главниот ресторан, хотелот има 6 А ла карт ресторани, 6 […]

Повеќе

Sea Beach Aqua Park 4*

Print Friendly, PDF & Email

Sea Beach Aqua Park  4* 17.06.20 24.06.20 01.07.20 08.07.20 15.07.20 22.07.20 29.07.20 05.08.20 12.08.20 19.08.20 26.08.20 02.09.20 09.09.20 16.09.20 6 ноќевања / 7 дена авионски билет + аеродромски такси + All inclusive услуга + трансфери STANDARD ROOM P.P.P.D.IN DOUBLE 454 € 454 € 466 € 466 € 466 € 466 € 466 € 466 € 466 € 466 € 466 € 454 € 454 € 454 € DOUBLE 908 € 908 € 932 € 932 […]

Повеќе

PARROTEL AQUA PARK RESORT 4*

Print Friendly, PDF & Email

PARROTEL AQUA PARK RESORT 4* 17.06.20 24.06.20 01.07.20 08.07.20 15.07.20 22.07.20 29.07.20 05.08.20 12.08.20 19.08.20 26.08.20 02.09.20 09.09.20 16.09.20 6 ноќевања / 7 дена авионски билет + аеродромски такси + All inclusive услуга + трансфери P.P.P.D.IN DOUBLE STANDARD ROOM 454 € 454 € 472 € 472 € 472 € 472 € 509 € 495 € 485 € 485 € 485 € 460 € 460 € 460 € DOUBLE 908 € 908 € 945 € 945 […]

Повеќе

XPERIENCE ST.GEORGE 4*

Print Friendly, PDF & Email

XPERIENCE ST.GEORGE 4* 17.06.20 24.06.20 01.07.20 08.07.20 15.07.20 22.07.20 29.07.20 05.08.20 12.08.20 19.08.20 26.08.20 02.09.20 09.09.20 16.09.20 6 ноќевања / 7 дена авионски билет + аеродромски такси + All inclusive услуга + трансфери P.P.P.D.IN DOUBLE STANDARD 454 € 454 € 485 € 485 € 485 € 485 € 483 € 485 € 485 € 485 € 485 € 472 € 472 € 472 € DOUBLE 908 € 908 € 970 € 970 € 970 € […]

Повеќе

AURORA ORIENTAL RESORT 5*

Print Friendly, PDF & Email

AURORA ORIENTAL RESORT 5* 17.06.20 24.06.20 01.07.20 08.07.20 15.07.20 22.07.20 29.07.20 05.08.20 12.08.20 19.08.20 26.08.20 02.09.20 09.09.20 16.09.20 6 ноќевања / 7 дена авионски билет + аеродромски такси + All inclusive услуга + трансфери P.P.P.D.IN DOUBLE STANDARD ROOM 429 € 429 € 460 € 460 € 460 € 460 € 460 € 460 € 460 € 460 € 460 € 441 € 441 € 441 € DOUBLE 858 € 858 € 920 € 920 € […]

Повеќе

Palmyra Amar Elzaman Aqua Park 4*

Print Friendly, PDF & Email

Palmyra Amar Elzaman Aqua Park 4* 17.06.20 24.06.20 01.07.20 08.07.20 15.07.20 22.07.20 29.07.20 05.08.20 12.08.20 19.08.20 26.08.20 02.09.20 09.09.20 16.09.20 6 ноќевања / 7 дена авионски билет + аеродромски такси + All inclusive услуга + трансфери DOUBLE TWIN ROOM (по лице) 398 € 398 € 423 € 423 € 423 € 423 € 423 € 423 € 423 € 423 € 423 € 404 € 404 € 404 € DOUBLE 796 € 796 € 845 […]

Повеќе

Sharm Inn Amarine

Print Friendly, PDF & Email

Sharm Inn Amarine 4* 17.06.20 24.06.20 01.07.20 08.07.20 15.07.20 22.07.20 29.07.20 05.08.20 12.08.20 19.08.20 26.08.20 02.09.20 09.09.20 16.09.20 6 ноќевања / 7 дена авионски билет + аеродромски такси + Ultra All inclusive услуга + трансфери DOUBLE/TWIN ROOM – Run Of the House P.P.P.D.IN DOUBLE 385 € 385 € 410 € 410 € 410 € 410 € 410 € 410 € 410 € 410 € 410 € 398 € 398 € 398 € DOUBLE 771 € […]

Повеќе