Вила Камелија – Валона, Албанија

АЛБАНИЈА – ВАЛОНА Вила “Camellia” 7 ноќевања за наем на студио Термин: Ноќевања: 1/2 студио 1/3 Студио 04.07-11.07.2020 7 196€ 216€ 11.07-18.07.2020 7 211€ 231€ 18.07-25.07.2020 7 231€ 251€ 25.07-01.08.2020 7 231€ 251€ 01.08-08.08.2020 7 231€ 251€ 08.08-15.08.2020 7 231€ 251€ 15.08-22.08.2020 7 201€ 221€ 22.08-29.08.2020 7 199€ 219€ 29.08-05.09.2020 7 176€ 196€ 05.09-12.09.2020 7 161€ 181€ Вила “Camellia” располага со 1/2 и 1/3 студиа со комплет опременa кујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI. Се наоѓаат […]

Read More

ПРОМО хотели со ПОПУСТ

Цените се изразени по лице за во двокреветна соба за термин 31.05.2020 / 6 ноќи  / 7 дена ПРОМО ХОТЕЛИ СО ПОПУСТ (кликни на името за да го разгледаш хотелот) РЕГИОН УСЛУГА  ЦЕНИ по лице од: ПОПУСТИ ДО  ASRIN BEACH 4 * Alanya Ultra All Inclusive 382 евра 15.03.2020 M.C MAHBERI BEACH 4 * Alanya Ultra All Inclusive 357 евра 15.03.2020 M.C. ARANCIA 5 * Alanya Ultra All Inclusive 419 евра 15.03.2020 ALAN XAFIRA DELUXE […]

Read More

FAMILY хотели со ГОЛЕМ ПОПУСТ

FAMILY ХОТЕЛИ СО ПОПУСТ (кликни на името за да го разгледаш хотелот) Услуга ПОПУСТИ ДО  40% Дополнителен ПОПУСТ 5% SUN STAR RESORT ALANYA 5*  Аll Inclusive / до 31.03.2020 HEDEF RESORT & SPA ALANYA 5* Ultra all inclusive / до 31.03.2020 CLUB AQUA PLAZA HOTEL ALANYA 4*+ Аll Inclusive  Early Booking 31.03.2020 до 31.03.2020 M.C ARANCIA RESORT HOTEL ALANYA 5* Ultra all inclusive Early Booking 16.03.2020 до 31.03.2020 MY HOME RESORT ALANYA 5* Ultra all […]

Read More

Вила Posidonio – Полихроно, Касандра, Халкидики

ВИЛА Posidonio – Полихроно, Касандра, Халкидики   -20% попуст за резервации и целосна уплата до 15.03.2020 -10% попуст за резервации и целосна уплата до 30.04.2020 Локација Вилата Поседонио се наоѓа на 120м од плажа, во центарот на Полихроно,  Плажа 120 метри од градската песочна плажа. Опис на објектот располага со 1/2 +1 студија (соба со брачен кревет и помошен на расклопување во кујната) и 1 / 4 апартмани (соба со брачен кревет и две софи […]

Read More

Вила Александар – Фурка, Касандра, Халкидики

ВИЛА АЛЕКСАНДАР – ФУРКА   20% попуст за резервации и целосна уплата до 15.03.2020 10% попуст за резервации и целосна уплата до 31.03.2020 7% попуст за резервации и целосна уплата до 30.04.2020 Локација Вила Александар се наоѓа во Фурка, гратче на стотина км од Солун на западната страна на Касандра. Фурка е комбинација од кристално чисто море, околни шуми и планини, прекрасни зајдисонца и мирен ноќен живот. Идеално за оние кои сакаат мирен, релаксирачки одмор. Плажа […]

Read More

Вила Танасис – Сарти, Ситонија, Халкидики

Вила Танасис се наоѓа во Сарти, на 150м од плажа, на 350м од центарот на Сарти, во близина на големиот паркинг на Сарти. Паркинг сопствен нема, но  може да се паркира пред вилата. Вилата располага со апарман за 4 лица, се наоѓа на прв спрат, се состои од една спална соба со спален кревет и тв, во кујната две легла нормална големина, и за возрасен и за деца, тв исто и во кујната, нов тоалет, […]

Read More

Вила ЈК Никити Клуб – Никити, Ситонија, Халкидики

ВИЛА ЈК НИКИТИ КЛУБ   Вила ЈК Никити Клуб, е бивши хотел Торонеос, кој е реновиран и пренаменет во апартманско сместување. Истиот се наоѓа на 150м од плажа, на почетокот на Никити, веднаш на влез во самото летно одмаралиште. Вилата се состои од 2 згради, со едно студио на високо приземје, на први и втори спрат. Собите се опремени со чајна кујна со основен прибор за готвење и јадење, клима вклучена во цената, Студио 2+1 […]

Read More

Вила Бела Грециа – Остров Крф, Јонско Море

КРФ Крф е во срцето на Јонското Море помеѓу Италијанското копно на запад и Грчкото на исток се протега Јонскиот архипелаг претставен со неколку поголеми и помали острови. Најсеверен остров во архипелагот е најпосетуваниот остров Крф со главниот град Керкира. Доминантна вегетација на островот се четинарите и маслиновите стебла по што Крф се нарекува и “Зелен остров”. Освен по живописната природа, исконското минато и љубезните домаќини Крф е познат и по своите плажи. Мораитика е […]

Read More

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox