Glow Boutique Hotel & Suites 4* – Саранда, Албанија

GLOW BOUTIQUE HOTEL & SUITES Хотелот се наоѓа  на само 1 минута далеку од морскиот брег во Саранда, ги поздравува сите оние кои сакаат да поминат пријатен и релаксирачки одмор. Нивните капацитети, како и вистинската услуга од страна на нивниот посветен персонал, ќе ве натераат да уживате во секој момент од вашиот престој во нивинот хотел. Собите се опремени со минибар,ТВ, клима. ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ЦЕНИТЕ […]

Read More

SANTA QUARANTA PREMIUM RESORT 5 * – Саранда, Албанија

SANTA QUARANTA PREMIUM RESORT 5 * САРАНДА, АЛБАНИЈА   SANTA QUARANTA PREMIUM RESORT Хотелот е веднаш покрај плажа, специјално дизајниран за сите соби да имаат поглед кон море. Santa Quaranta “Premium Resort”  е луксузен ресорт со уникатна препознатливост. Може да се одморите во некоја од луксузните и фамилијарни соби со балкон и прекрасен поглед. Собите располагаат со клима уред, LCD TV, wi-fi низ целиот ресорт. Мини бар во соба со доплата на лице место. Бесплатен […]

Read More

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox