fbpx

Турција Online

Повеќе

ПРОМО хотели со ПОПУСТ

Print Friendly, PDF & Email

Цените се изразени по лице за во двокреветна соба за термин 31.05.2020 / 6 ноќи  / 7 дена ПРОМО ХОТЕЛИ СО ПОПУСТ (кликни на името за да го разгледаш хотелот) РЕГИОН УСЛУГА  ЦЕНИ по лице од: ПОПУСТИ ДО  ASRIN BEACH 4 * Alanya Ultra All Inclusive 382 евра 15.03.2020 M.C MAHBERI BEACH 4 * Alanya Ultra All Inclusive 357 евра 15.03.2020 M.C. ARANCIA 5 * Alanya Ultra All Inclusive 419 евра 15.03.2020 ALAN XAFIRA DELUXE […]

Повеќе

FAMILY хотели со ГОЛЕМ ПОПУСТ

Print Friendly, PDF & Email

FAMILY ХОТЕЛИ СО ПОПУСТ (кликни на името за да го разгледаш хотелот) Услуга ПОПУСТИ ДО  40% Дополнителен ПОПУСТ 5% SUN STAR RESORT ALANYA 5*  Аll Inclusive / до 31.03.2020 HEDEF RESORT & SPA ALANYA 5* Ultra all inclusive / до 31.03.2020 CLUB AQUA PLAZA HOTEL ALANYA 4*+ Аll Inclusive  Early Booking 31.03.2020 до 31.03.2020 M.C ARANCIA RESORT HOTEL ALANYA 5* Ultra all inclusive Early Booking 16.03.2020 до 31.03.2020 MY HOME RESORT ALANYA 5* Ultra all […]

Повеќе

Хотел Blue Sea – Кушадаси, Турција

Print Friendly, PDF & Email

Хотел Blue Sea Хотел Blue Sea ***+ е лоциран на 2 мин. пешачење од најпознатата плажа Ladies Beach и на  3км одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби, ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, wi-fi, градина, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, ТВ, и Wi-Fi. Пакет 10 HB Термини цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице 01.06-11.06 262 € […]

Повеќе

Хотел Ayma – Кушадаси, Турција

Print Friendly, PDF & Email

Хотел Ayma Хотелот се наоѓа на 150 м од плажата Ladies Beach и на 3 км од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со ресторан, 2 бара, отворен базен со дел за деца, сауна, амам, фитнес центар. Секоја соба располага со тв, клима, мини бар и балкон. За рана и целосна уплата до: 31.01.2020 | 10% Попуст Пакет 10 HB Термини цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице 01.06-11.06 259 € 11.07-21.07 […]

Повеќе

Хотел Ogerim – Кушадаси, Турција

Print Friendly, PDF & Email

Се наоѓа на само 600м од најпознатата плажа Ladies Beach . Хотелот има 25 соби, целосно опремени со тоалет, туш, фен и балкон. Во склоп на рецепција има сеф  и надворешен базен кои што се на располагање на гостите. За рана уплата до: 31.01.2020 | 15% Попуст 29.02.2020 | 10% Попуст 31.03.2020 | 5% Попуст Пакет 10 BB Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа 01.06-11.06 149€ 11.07-21.07 199 € […]

Повеќе