Вила Пелагос – Врахос, Јонско Море

Вила Пелагос – Врахос, Јонско Море   – 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2019 – 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2020 –   5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.03.2020  Врахос е мало место кое се наоѓа на една од најубавите плажи на јонско море. Ова место е лоцирно  помеѓу Парга  и Превеза и ги воодушевува туристите со своите природни убавини. Врахос е прекрасна комбинација на бесконечна песочна плажа, […]

Read More

Хотел Мирто 3* – Врахос, Јонско Море

Хотел Мирто 3 – Врахос, Јонско Море Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20м далечина. Самиот хотел има двор со тревна површина, лоби и ресторан. Собите располагаат со клима, ТВ, интернет, тоалет со туш кадичка и балкони кој странично гледаат према море, и не располагаат со кујна. Сите соби се двокреветни со единечни легла и не располагаат со дополнително легло за дете. На плажа на секоја соба и следуваат 2 лежалки, во […]

Read More

Вила White Sands Beach – Врахос, Јонско Море

White Sands студијата се наоѓаат на самата плажа. Оваа вила располага со трокреветни студиjа кои имаат страничен поглед кон море. Сите студија се опремени со кујна, клима (со доплата од 5еур), телевизор, сопствен тоалет, wi fi и балкон. Во долниот дел на вилата има прекрасен ресторан во кој можете да уживате во убавите грчки специјалитети. Вилата има сопствени лежалки на плажа кои се бесплатни за гостите (за секоја соба по 2 лежалки и еден чадор […]

Read More

Вила Лукас – Врахос, Јонско Море

Вила Лукас – Врахос, Јонско Море Вила Лукас- Б категорија, е лоцирана во првиот ред веднаш до плажата во централниот дел на туристичкото место Врахос. Собите се опремени со ТВ, Клима (доплата од 4еур на ден) опремена кујна, тоалет и wi-fi, сместувањето е од постар тип, затоа е категоризирана како Б категорија. Пред вилата има паркинг за ограничен број возила. Исто така пред вилата има бич бар каде има бесплатни лежалки при нарачан пијалок. Во […]

Read More

Вила Врахос Апартмани – Врахос, Јонско Море

Вила Врахос Апартмани – Врахос Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни студиа, опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, клима (со доплата од 5еур на ден на лице место), сопстевен тоалет и тераса. -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.12.2019 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2020 -7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2020 На ПРОМО […]

Read More

Вила Ирини – Врахос, Јонско Море

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување да понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi… Оваа вила располага со просторни четворокреветни студија и едноспален апартман за 4 до 5 лица. Сите студија и едноспално апартмани се опремени со кујна, клима ( 4еур на ден се плаќа на лице место), TV, тоалет, wi fi и балкон. Вилата има сопствена плажа, за секоја соба има […]

Read More

JK Beach House – Врахос, Јонско Море

JK Beach House се наоѓа на сама плажа, 500 метри одалечена од Врахос во мирниот дел на патот кон Лигија. Во овој дел се лоцирани приватните вили со сoпствена плажа. Таа е идеална за оние кој сакаат да избегаат од гужвата и да одмараат во мир. Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3 спални соби од кои едната се  наоѓа на поткровје, дневна како и целосно опремена кујна. Вилата има двор со […]

Read More

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox