fbpx

Grand Tornik 5*

Print Friendly, PDF & Email

Опис на вила ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ДО 28.12.2022 Цените се изразени во еур, по соба на ден, на база Полупансион (појадок и вечера) Тип на соба еднокреветна Двокреветна Доплата за 3то лице Двокреветна соба 160 170 / Јуниор Апартман 200 210 70 Класичен Апартман 220 230 70 Супериор Апартман 260 270 70 Лукс Апартман 350 360 70   Доплати: 1-во дете до 5,99 г. со 2 возрасни лица ГРАТИС; 2-ро дете до 5,99 г. со […]

Повеќе

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор

Print Friendly, PDF & Email

FIRST MINUTE OFFER Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор 2 деца до 11,99 години ГРАТИС Цените се дадени за 2 лица на ден за Standart, Superior I Junior Suite Цените се дадени за 3 лица на ден за Family Room и Family Suite Период Мин.ноќи Standart Room Superior Room Family Room Junior Suite Family Suite 23.12-24.12.22 2 263 291 362 351 494 25.12-28.12.22 1 230 263 318 307 439 29.12-02.01.23 3 318 362 428 […]

Повеќе

Idila hotel and spa 4*- Златибор

Print Friendly, PDF & Email

Idila hotel and spa 4*- Златибор За хотелот: Хотел и Спа „Идила“ се наоѓа во центарот на Златибор, на само неколку минути пешачење од автобуската станица, трговскиот центар и централниот плоштад. Се вбројува во еден од најубавите хотели на Златибор, доколку се земе предвид модерниот ентериер, услуга на највисоко можно ниво и содржините кои ги нуди. Спа центар: Хотелот располага со современ спа центар и фитнес сала. Во склоп на истите се наоѓа: внатрешен базен […]

Повеќе

Букет хотел 4* – Златибор

Print Friendly, PDF & Email

Локација: Strahinje Popovića, 31315 Zlatibor, Srbija За хотелот: Лоциран во можеби најмирниот дел од Златибор, овој хотел опкружен со борова шума, е идеален за престој на сите генерации на гости, располага со ресторан со капацитет од 110 лица. Сместување и типови на соби: Хотелот поседува 20 соби и 25 апартмани. Секоја од собите/апартманите во хотелот располага со: ТВ, безжичен интернет, клима уред, парно греење, телефон, мини бар, балкон/тераса, тоалет со туш кабина и фен. Видови на […]

Повеќе

Hotel Iris 4* – Златибор, Србија

Print Friendly, PDF & Email

Ценовник за Соби Цените се дадени по лице на ден Период 1/2 Standart Room 1/2 Comfort Room Single Room 24.12-29.12.2020 46€ 48,5€ 63€ 03.01-21.02.2021 46€ 48,5€ 63€ 21.02-30.04.2021 40€ 42€ 52€ 30.04-07.05.2021 46€ 48,5€ 63€ 07.05-18.07.2021 40€ 42€ 52€ 18.07-31.08.2021 46€ 48,5€ 63€ 31.08-28.12.2021 40€ 42€ 52€ Ценовник за Апартмани Цените се дадени по лице на ден Период 1/2 App. 1/3 App. 1/3 Family App. Iris App. 24.12-29.12.2020 56€ 54€ 52€ 66€ 03.01-21.02.2021 56€ 54€ […]

Повеќе

Hotel Buket 4* – Златибор, Србија

Print Friendly, PDF & Email

Соби Стандарна Комфор Еднокреветна 65€ 69€ 83€ Апартмани Стандарт Комфорт Букет 75€ 78€ 83€ Напомена: Цените се изразени по лице на ден на база Полупансион (Појадок и Вечера) Користење на Spa&Wellness центар(затворен базен,хидромасажна када,тапидариум,солена соба,парна бања,финнска сауна,био сауна) Фитнес Центар Користење на услуга ноќевање со појадок цената се намалува за 6€ Дополнително легло се наплаќа 50% од цената во табела Трето и четврто возрасно лице во апартман плаќаат 70% од цените во табела. Доколку во […]

Повеќе

Hotel Alibi 4* – Златибор, Србија

Print Friendly, PDF & Email

Ценовник Период на престој: 25.12.-29.12.2020.; 02.01.-14.02.2021.   Тип на Соба Цена по лице на ден STANDARD ROOM 41€ COMFORT ROOM 51€ APARTMENT 64€   Напомена: Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок Доплата за дополнителен кревет 30€ по лице на ден Деца до 6,99 години се сместуаат ГРАТИС Деца 7-11,99 години плаќаат 17€ по лице на ден. Доплата за Еднокреветна соба +60% од цените истакнати во табела. Доплата за Домашно милениче 10€ […]

Повеќе

Hotel Mona 4* – Златибор, Србија

Print Friendly, PDF & Email

First Minute Offer Цените се валидни за уплата до 31.10.2022 Hotel Mona 4* Златибор Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок Минимум престој 4 ноќи Ценовник валиден по периоди: 20.12-30.12.22 17.02-01.04.23 03.01-22.01.23 22.01.-14.02.23 Тип на Соба Kaпацитет на соба Цена Цена Цена Single Standart Room 1 63€ 85€ 71€ Double Standart Room 2 38€ 49€ 41€ Double Comfort Room 2+2 / 3+1 44€ 59€ 49€ Double Superior Room 2+2/ 3+1 49€ 68€ […]

Повеќе