Hotel Iris 4* – Златибор, Србија

Ценовник за Соби Цените се дадени по лице на ден Период 1/2 Standart Room 1/2 Comfort Room Single Room 24.12-29.12.2020 46€ 48,5€ 63€ 03.01-21.02.2021 46€ 48,5€ 63€ 21.02-30.04.2021 40€ 42€ 52€ 30.04-07.05.2021 46€ 48,5€ 63€ 07.05-18.07.2021 40€ 42€ 52€ 18.07-31.08.2021 46€ 48,5€ 63€ 31.08-28.12.2021 40€ 42€ 52€ Ценовник за Апартмани Цените се дадени по лице на ден Период 1/2 App. 1/3 App. 1/3 Family App. Iris App. 24.12-29.12.2020 56€ 54€ 52€ 66€ 03.01-21.02.2021 56€ 54€ […]

Read More

Hotel Buket 4* – Златибор, Србија

Соби Стандарна Комфор Еднокреветна 65€ 69€ 83€ Апартмани Стандарт Комфорт Букет 75€ 78€ 83€ Напомена: Цените се изразени по лице на ден на база Полупансион (Појадок и Вечера) Користење на Spa&Wellness центар(затворен базен,хидромасажна када,тапидариум,солена соба,парна бања,финнска сауна,био сауна) Фитнес Центар Користење на услуга ноќевање со појадок цената се намалува за 6€ Дополнително легло се наплаќа 50% од цената во табела Трето и четврто возрасно лице во апартман плаќаат 70% од цените во табела. Доколку во […]

Read More

Hotel Alibi 4* – Златибор, Србија

Ценовник Период на престој: 25.12.-29.12.2020.; 02.01.-14.02.2021.   Тип на Соба Цена по лице на ден STANDARD ROOM 41€ COMFORT ROOM 51€ APARTMENT 64€   Напомена: Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок Доплата за дополнителен кревет 30€ по лице на ден Деца до 6,99 години се сместуаат ГРАТИС Деца 7-11,99 години плаќаат 17€ по лице на ден. Доплата за Еднокреветна соба +60% од цените истакнати во табела. Доплата за Домашно милениче 10€ […]

Read More

Hotel Mona 4* – Златибор, Србија

 Хотел Мона 4* – Златибор  Ценовник валиден за период 03.01 – 16.02.2021 Цена по лице од ден Single Standart Room 91€ Single Comfort Room 100€ Single Superior Room 126€ Double Standart Room 52€ Double Comfort Room 62€ Double Superior Room 73€ Дополнително легло во соба 32€ Апартмна Класик 98€ Апартман Мона 132€ Дополнително Легло во соба 32€ Доплати: Вечера 12€ Вечера деца 2-7 години 4€ Вечера деца 7-12 години 6€ Во цената вклучува: Ноќевање со […]

Read More