[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Зимовање и ски школи Банско 2019

|Comments are Off
ЗИМОВАЊЕ И СКИ ШКОЛИ БАНСКО 2019 Хотел St.George Ski& Holidays 4* http://www.stgeorgespabansko.com 13јан. – 18 јан. (6 ДЕНА) Во соработка со тим од интернационални ски инструктори – професори по спорт и физичко образование, организираме зимовање со ски школа каде можа...

Lucky 5*

|Comments are Off
Хотелот се наоѓа на 450 m од центарот на Банско, и 1.5 km од гондолата. Нуди бесплатен превоз до гондолата. Опис на соби: Хотелот има 127 соби: Studio Luxury (25 – 30 m2), Apartman Luxury (~ 35 – 40 m2), Apartman Deluxe (50 – 55 m2), Apartman Executive (60 – 65 m2), Apartmani со...

Regnum Apart Hotel 5*

|Comments are Off
Хотелот Регнум со 5* е извондредна комбинација на ски и спа понуда, овој хотел Ви нуди неверојатен панорамски поглед со преубавите дизајнирани апартмани само на оддалеченост од 400м од гондолата како и 900м од центарот на градот. (не сите соби имаат балкони, таквите се на барање)...

Casa Karina 4*

|Comments are Off
Hotel Casa Karina 4* е луксузен апартмански хотел кој се наоѓа 100м од гондолата, 100м од Парк Пирин, и 1000м од центарот на Банско Елегантниот ресторан на хотелот може да смести до 140 луге а исто така во состав на хотелот има и кафе бар, место за забава и одмор, билјард. Ка...

Zara Hotel & Spa 4*

|Comments are Off
Хотел Зара & Спа е изграден 2014 год, лоциран на само 600 метри од гондолата и 500 метри од центарот на Банско. Хотелот нуди бесплатен Wi fi, секоја соба има сопствен балкон, LCD- телевизор, кабелска телевизија, фрижидер, сеф, тоалет, телефон. Некои од собите имаат и погл...