[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

HOTEL GOLDEN BAHIA TOSSA

|Comments are Off
Лоциран во каталонската Коста Брава, Шпанија, хотелот GOLDEN BAHIA TOSSA 4* на своите посетители им нуди комфорно сместување во близина на прекрасни песочни плажи. Во својата понуда, истиот нуди на располагање 3 надворешни базени, опркужени со палмови дрвја, бар, рестор...

GHT SA RIERA

|Comments are Off
Термини Број на ноќевања Возрасен 3-то возрасно лице 1-во дете 2-12.99 год DOUBLE/TRIPLE HALF BOARD 22.06-29.06.2018 7 ноќевања 583 516 315 29.06-06.07.2018 7 ноќевања 676 591 334 06.07-13.07.2018 7 ноќевања 713 620 341 13.07-20.07.2018 7 ноќевања 735 638 346 20.07-27.07.2018...

HOTEL BEVERLY PARK & SPA

|Comments are Off
Атрактивен хотел кој се наоѓа во туристичката област на Blanes, во близина на долгата плажа S’Abanell во Коста Брава. На неколку минути е центарот на градот со многу продавници и места за забава, до кој лесно може да се стигне пеш. Тој е добро поврзан со Барселона, Џирона и...

Costa Brava

|Comments are Off
Се наоѓа во приморскиот град Blanes, хотелот Коста Брава е на само 500 метри од плажа. Хотелот има базен, сателитска ТВ и клима уред. Сите соби имаат свои балкони, телефон, купатило, Wi-Fi на барање. Ресторанот на хотелот нуди шведска маса за појадок, ручек и вечера. Исто т...

HOTEL ESPLENDID

|Comments are Off
отелот Esplendid  се наоѓа на 1,5 км од центарот на Бланес, 300 метри од плажата, располага со надворешен ,внатрешен базен, сауна и фитнес. Собите се опремени со ТВ,клима ,балкон, бања. Услугата во ресторанот е на шведска маса ,каде што не се служи алкохолен пијалок Рецепција...

HOTEL STELLA MARIS

|Comments are Off
Се наоѓа на само 100 метри од S’Abanell плажата во Blanes. Хотелот нуди надворешен базен, и Wi-Fi на јавни места. Сите соби се опремни со балкон, клима, ТВ со сателитски канали, купатило и сеф. Хотелот има бар со тераса и маса за билјард. Ресторанот кој е на база на шведска...

PIMAR HOTEL

|Comments are Off
Хотелот се наоѓа на S’Abanell плажата, најдолгата плажа во Costa Brava и на 5 минути пешачење од центарот на Blanes. Располага со спа центар кој нуди џакузи со затоплена вода, термални лежалки, парна бања и загреан базен. Сите соби се опремени со клима, ТВ со сателитски канал...

APARTAMENTOS ELDRODARO Лорет Де Мар

|Comments are Off
Термини Број на ноќевања Минимум 2 лица Минимум 3 лица Минимум 4  лица APT 1 Bedroom with balcony ROOM ONLY 22.06-29.06.2018 7 ноќевања 446 380 347 29.06-06.07.2018 7 ноќевања 481 403 364 06.07-13.07.2018 7 ноќевања 517 427 383 13.07-20.07.2018 7 ноќевања 569 462 409...

APARTAMENTOS BLAU

|Comments are Off
Термини Број на ноќевања Минимум 2 лица Минимум 3 лица Минимум 4  лица APT 1 Bedroom with balcony ROOM ONLY 22.06-29.06.2018 7 ноќевања 611 490 430 29.06-06.07.2018 7 ноќевања 767 594 508 06.07-13.07.2018 7 ноќевања 872 664 560 13.07-20.07.2018 7 ноќевања 979 736 614...

APARTAMENTOS BLANCO Y NEGRO

|Comments are Off
Овој имот е 2 минути пешачење од плажа. Апартманите се помалку на  200 метри од плажа. Секој апартман има дневна соба со ТВ и простор за јадење. Кујните се опремени со фурна, фрижидер и бокал. Апартманите се помалку од 5 минути пешачење од центарот на градот Lloret de Mar и...

GARBI PARK

|Comments are Off
https://www.hotelesgarbi.com/en/hotels/hotel-garbi-park Термини Број на ноќевања Возрасен 3-то возрасно лице 1-во  дете 5-12.99 год 2-ро  дете 5-12.99 год 1-во или 2-ро дете 0-4.99 год STANDARD ROOM HALF BOARD 22.06-29.06.2018 7 ноќевања 553 523 250 250 250 29.06-06.07.20...

HOTEL VILLA GARBI

|Comments are Off
https://www.hotelesgarbi.com/en/hotels/hotel-garbi Термини Број на ноќевања Возрасен 3-то возрасно лице 1-во  дете 5-12.99 год 2-ро  дете 5-12.99 год 1-во или 2-ро дете 0-4.99 год STANDARD ROOM HALF BOARD 22.06-29.06.2018 7 ноќевања 525 498 250 388 250 29.06-06.07.2018 7 ноќевања...

GRAN HOTEL FLAMINGO

|Comments are Off
Хотелот се наоѓа во срцето на Лорет Де Мар на 150 м до најблиската плажа и многу блиску до голем број на ресторани, барови и продавници во самиот центар на гратчето.  Хотелот располага со голем надворешен базен, бар на базенот како и тераса за сончање опремена со лежалки, б...

APARTAMENTOS ALMIRALL Лорет Де Мар

|Comments are Off
www.almirall.info Термини Број на ноќевања Возрасен STUDIO SEA VIEW – max 2 pax ROOM ONLY 22.06-29.06.2018 7 ноќевања 549 29.06-06.07.2018 7 ноќевања 568 06.07-13.07.2018 7 ноќевања 568 13.07-20.07.2018 7 ноќевања 667 20.07-27.07.2018 7 ноќевања 683 27.07-03.08....

HOTEL METROPOL

|Comments are Off
Хотелот е неодамна реновиран, сместен е во центарот на Лорет де Мар околу 30 м од плажата. Во понуда нуди бесплатен бежичен интернет и климатизирани соби со балкони кој ви овозможуваат прекрасен поглед и уживање на медитеранското сонце. Лорет де Мар нуди многу активности како што...

HOTEL MARINER (ex. Mediterranean Sand)

|Comments are Off
Хотелот се наоѓа na 5 мин од Центарот на Лорет де Мар, на 50 м од плажа, нуди модерни климатизирани соби со балкон, надворешен базен, бесплатен бежичен интернет,ТV сателитска, фен и бесплатен тоалетен прибор. https://www.hotelmariner.es/ Термини Број на ноќевања Возрасен 3-то или...

HOTEL ALEGRIA FENALS MAR

|Comments are Off
Хотелот се наоѓа во Lloret de mar на само 3 мин пешачење до плажа, на 150 м од Феналс плажата.Хотелот располага со голем надворешен базен, www.alegriafenalsmar.com   Термини Број на ноќевања Возрасен 3-то возрасно лице 1-во дете или 2-ро дете од 2-12.99 год TWIN ROOM WITH...

HOTEL DON JUAN CENTER

|Comments are Off
Хотелот Don Juan Center се наоѓа во срцето на Лорет Де Мар, на само 200 метри од плажа. Располага со надворешен базен. Собите во хотелот се практични и секоја содржи балкон. Покрај базенот хотелот располага и со солариум, игротека. Рецепцијата работи 24 часа. Во хотелскиот би...

HOTEL MAEVA

|Comments are Off
Хотелот Maeva се наоѓа на прва линија, на прекрасната променада. Хотелот има локација која овозможува лесен пристап до ресторани, барови, продавници и до многу туристички атракции. Хотелот располага со удобни соби, опремени со телевизор и индивидуална бања...

GRAN HOTEL DON JUAN RESORT

|Comments are Off
Хотелот Don Juan се наоѓа на 300 м од плажа во пријатен туристички регион опкружен со барови, ресторани и продавници, во близина на брегот шеталиштето и обиколницата да Cala Banys , во срцето на Коста Брава. Од овој хотел ќе можете лесно да дојдете до Лорет и Fenals плажите и...