[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

8ми – МИЛАНО-ЛУГАНО-ТОРИНО

|Comments are Off
МИЛАНО – ЛУГАНО – ТОРИНО Главниот град на покраината Ломбардија е економска престолнина на Италија, преку 80 од 200 најголеми претпријатија, корпорации и банки имаат свои седишта во овој регион. Во нејзиниот разноврсен рељеф, во кој преовладува равницата, се плоднит...

ХУРГАДА со крстарење по Нил (Луксор и Асуан)

|Comments are Off
ХУРГАДА со крстарење по Нил (Луксор и Асуан) Авион / 7 ноќевања / 10 дена Ден 1 29 Март 2019 Скопје – Истанбул – Хургада Состанок на групата на аеродромот во Скопје во 14:45 часот. Лет за Истанбул во 16:45 часот со Pegasus airlines. Слетување на аеродромот Сабиха Гокчен в...

Копаоник 8ми Март – скијање, дегустација и забава

|Comments are Off
8ми Март Копаоник скијање-дегустација-забава Автобуска програма / 4 дена- 3 полупансиони 07. Март (Четврток) БИТОЛА – СКОПЈЕ – КОПАОНИК Состанок со групата на паркингот пред Спортска Сала во рани утрински часови заминување кон Копаоник. Патувањето продолжува со по...

Крстарења по Егејско море со Celestyal cruises

|Comments are Off
Крстарења по Егејско море со Celestyal cruises Зошто крстарење наспроти другите типови на одмор? Одморите можат да бидат исцрпувачки. Пасошите мора да се проверат за валидност. Летови треба да се резервираат, и додека сте во потрага по најевтините можни летови, знаете дека цените...