[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA – UAI

|Comments are Off
  CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA – UAI   ПОЛОЖБА : Анталија Интернационалниот аеродром се наоѓа на 40 км. од Кристал Фемили Ресорт, а Анталија градот е на 50 км. одалеченост. Градот Белек е на 10 км. одалеченост односно 15 мин. со автомобил. УСЛУГА ULTRA ALL...

CRYSTAL ADMIRAL RESORT & SPA – UAI

|Comments are Off
  CRYSTAL ADMIRAL RESORT & SPA – UAI   ПОЛОЖБА : Кристал Адмирал е лоциран во Сиде Кизилот, Анталија и е препознатлив по неговата сјајна местоположба. Оддалечен е 80 км од аеродромот во Анталија и 85 км од нејзиниот центар. Центарот на Сиде е на с...

CORNELIA DIAMOND – UAI

|Comments are Off
  CORNELIA DIAMOND – UAI     ПОЛОЖБА : Корнелиа Дајмонд е хотел со 5 ѕвезди, изграден на површина од 200,000 м2. Од Аеродромот е оддалечен 40 км, а од центарот на Белек само 2 км. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h. Располага со вкупно...

CORNELIA DE LUXE RESORT – UAI

|Comments are Off
  CORNELIA DE LUXE RESORT – UAI   ЛОКАЦИЈА: Корнелиа Делукс е лоциран во Белек, на 4 км од центарот, 35 км од Аеродром, 10 км од Кадрије и 45 км од главниот град. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h. Хотелот располага со 358 соби или вкупн...

RIXOS WORLD THE LAND OF LEGENDS – HB

|Comments are Off
  RIXOS WORLD THE LAND OF LEGENDS – HB     ПОЛОЖБА : Посебен, луксузен, огромен хотел со приватен забавен парк распространет на голема површина, Риксос “Земја на легендите” е лоциран во Белек-Анталија, на 25 км оддалеченост од аеродромот во Анталија. УСЛУГА...

LYKIA WORLD ANTALYA – AI

|Comments are Off
    LYKIA WORLD ANTALYA – AI     ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран во областа Денизијака во Медитеранскиот регион, 43 км. од Анталија. Белек е 12 км. одалечен, а Сиде е на 20 км. Најблискиот аеродром е на 35 км. од ресортот. УСЛУГА- УЛТРА АЛЛ ИНКЛУСИВ Во Лукиа...

CLUB HOTEL TURAN PRINCE WORLD – AI

|Comments are Off
  CLUB HOTEL TURAN PRINCE WORLD – AI     ЛОКАЦИЈА: Хотелот е отворен во 1993 година и беше реновиран во 2015 година. Оддалечен е 75 километри од аеродромот, 15 км од антички град Сиде и 12 км од Манавгат. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Check out: 12:00...

GRANADA LUXURY BELEK – UAI

|Comments are Off
    GRANADA LUXURY BELEK – UAI     ПОЛОЖБА : Гранада Луксури хотел е лоциран во Белек, со стандарди на квалитет нуди комфорт за време на престој. Лоциран е на 33 км. од Анталија Аеродромот, на 25 км. од ЕХПО и 42 км. одалеченост од центарот на гр...

GRAND PARK LARA – AI

|Comments are Off
    GRAND PARK LARA – AI   ПОЛОЖБА : Хотелот се наоќа во областа Лара, 14 км. од аеродромот во Анталија би 16км. од центарот. УСЛУГА – ALL INCLUSIVE : Се вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, ужина во текот на денот...

CALISTA LUXURY RESORT – UAI

|Comments are Off
  CALISTA LUXURY RESORT – UAI       ПОЛОЖБА : Хотелот е само на 6 минути одалечен о плажата. Бесплатен паркинг. Калиста Ресорт е на 13 минути одалечен со автомобил од градот Белек односно7,5 км. 25 минути е одалечен од градот Анталија и 2...

SUNMELIA BEACH RESORT – AI

|Comments are Off
  SUNMELIA BEACH RESORT – AI   ПОЛОЖБА : Ресортот е оддалечен на 60км од Аеродромот Газипаша и на 100км од Аеродромот Анталиа Имате бесплатен превоз до плажата на секои 15мин во термини од 08:00ч. до 20:00ч. УСЛУГА – ALL INCLUSIVE : Доручек, доцен доруче...

SIDE ALEGRIA HOTEL & SPA – AI

|Comments are Off
  SIDE ALEGRIA HOTEL & SPA – AI   ПОЛОЖБА : Хотелот Сиде Алегриа е лоциран во Кумкој Мевкли, на 3 км оддалеченост од античкиот град Сиде, 7 км од центарот на Манавгат и 60 км од аеродромот на Анталија. УСЛУГА ALL INCLUSIVE : Услугата е достапна меѓу 10:00 и...

SEADEN VALENTINE RESORT – AI

|Comments are Off
  SEADEN VALENTINE RESORT – AI     ПОЛОЖБА : Сиден Валентајн е нов хотел само за возрасни, совршен за парови. Отворен е во 2017 год. и се наоѓа на оддалеченост од 4 км од центарот на Сиде, 7 км од Манавгат и 70 км од Аеродром.. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIV...

AKKA HOTELS ALINDA – UAI

|Comments are Off
  AKKA HOTELS ALINDA – UAI   ЛОКАЦИЈА: Ака Алинда е хотел со 5 ѕвезди и површина од 32.000 м2, на 65 км оддалеченост од Аеродром, 7 км од Кемер и 44 км од центарот на Анталија. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h. 1 главна зграда, 1 дополнит...

SEADEN SIDE COROLLA HOTEL – AI

|Comments are Off
  SEADEN SIDE COROLLA HOTEL – AI     ЛОКАЦИЈА: Сиден Корола е дел од истоимениот ланец на хотели и е лоциран во центарот на Кумкој, на 4 км од центарот на Сиде, 7 км од Манавгат, 70 км од Анталија и 64 км од Аеродром. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Check...

OTIUM ECO CLUB SIDE – AI

|Comments are Off
  OTIUM ECO CLUB SIDE – AI       ПОЛОЖБА : Отиум Еко Клуб е лоциран во Сиде, на 70 км оддалеченост од Аеродромот, 80 км од Анталија и 7 км од Сиде. Поседува повеќе сертификати и нуди одлична услуга. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Услугата вклучува доруче...

ARCANUS SIDE RESORT – UAI

|Comments are Off
  ARCANUS SIDE RESORT – UAI   ЛОКАЦИЈА: Арканус е хотел со 5* лоциран на 5 км оддалеченост од Сиде, 85 км од центарот на Анталија и 75 км од Аеродром. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h. Има вкупно 463 соби или 964 кревети, распределени на 6 ка...

AMARA PRESTIGE ELITE – UAI

|Comments are Off
  AMARA PRESTIGE ELITE – UAI   ПОЛОЖБА : Амара Престиж е лоциран во Гојнук-Кемер, на само 8 км од градскиот центар, 30 км од центарот на Анталија и 40 км од аеродромот. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Главниот ресторан е отворен од 07 до 21:30 часот за доручек, доцен...

MARITIM PINE BEACH RESORT – UAI

|Comments are Off
  MARITIM PINE BEACH RESORT – UAI     ЛОКАЦИЈА: Хотелот е сместен на 120.000 м2 површина, меѓу бујна вегетација. Центарот на Белек е оддалечен само 3 км, Сиде 27 км, додека Аеродромот е на 33 км оддалеченост. СЕРВИС – УЛТРА АЛЛ ИНКЛУЗИВ: Услугата за оброци ...

HORUS PARADISE LUXURY RESORT – UAI

|Comments are Off
  HORUS PARADISE LUXURY RESORT – UAI     ПОЛОЖБА : Овој луксузен и забавен хотел е отворен во 2007 година и е лоциран на 3 км оддалеченост од аеродромот во Анталија, 3 км од Античкиот тетар во Сиде и 9 км од пополарниот водопад во Манавгат. Овозможен е превоз...

ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTEL & SPA – UAI

|Comments are Off
  ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTEL & SPA – UAI   ПОЛОЖБА : Ресортот Алва Дона се наоѓа во областа Богаскент, на површина од 64 000 м2, 40 км.одалечен од Анталија Аеродромот и 50 км. од центарот на Анталија. Со приватна плажа ресортот е лоциран во Белек на само 8...

ASKA LARA – AI

|Comments are Off
  ASKA LARA – AI     ПОЛОЖБА : Прекрасен хотел лоциран на 12 км од Аеродромот и 6 км од центарот на Лара. Од неговата лева страна имате чист поглед кон море, од десната се наоѓа Мелас Лара, а пред него Сатурн Палас.. УСЛУГА – ALL INCLUSIVE : Концепт...

BELLIS DELUXE HOTEL – UAI

|Comments are Off
BELLIS DELUXE HOTEL – UAI     ПОЛОЖБА : Ресортот е на само 7км. од Аквапарк и 8 км. од Корнелиа Голф Клуб. Ехпо е 21 км. одалечено од Белис Хотелот и 6 км. од центарот на градот Белек . УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Гостите на Хотел Белис може да очекуваат вр...

OZSIDE PREMIUM HOTEL – UAI

|Comments are Off
  OZSIDE PREMIUM HOTEL – UAI   ЛОКАЦИЈА: Рај за одмор на само 55 км од Анталија, 200 м од приватната песочна плажа и конструиран на површина од 2000 м2. СМЕСТУВАЊЕ: 476 соби дизајнирани до перфекција со елеганција и креативни детали, за да овозможат ...

RIXOS SUNGATE – UAI

|Comments are Off
RIXOS SUNGATE – UAI     ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во Кемер, на 50 км од аеродромот на Анталија и 25 км од градскиот центар. Се наоѓа помеѓу убавини на историјата, културата и природата. Сместен е на површина од 250 000 м2 во средината на сврз...

RIXOS BELDIBI – UAI

|Comments are Off
  RIXOS BELDIBI – UAI   ПОЛОЖБА : Лоциран на крајбрежјето на Кемер, Риксос Белдиби е оддалечен 42 км од аеродромот на Анталија. Центарот на Белдиби е оддалечен 5 минути пешачење, а центарот на Анталија 25 км. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Специјални к...

QUEENS PARK TEKIROVA – UAI

|Comments are Off
  QUEENS PARK TEKIROVA – UAI   ПОЛОЖБА : Квинс Парк Текирова е сместен во областа Текирова, во регионот Кемер, Анталија. Оддалечен е 5 км од Трите Острови, позната нуркачка локација, 12 км од главната марина и 6 км од Татали 2365, област позната по падобрански...

KIMEROS PARK HOLIDAY VILLAGE – UAI

|Comments are Off
KIMEROS PARK HOLIDAY VILLAGE – UAI   ЛОКАЦИЈА: На површина од 97.000 м2 во Средоземниот регион, сместен е Кимерос Парк во Гојнук, на 35 км оддалеченост од Анталија, 6 км од Кемер, помеѓу Таурус планина и боровата шума. СМЕСТУВАЊЕ: Собите се чистат и крпите се менуваа...

BARUT SORGUN HOTEL – AI

|Comments are Off
  BARUT SORGUN HOTEL – AI     ПОЛОЖБА : Барут Соргун Сензатори е лоциран 4 км оддалеченост од Сиде , 67 км од аеродромот во Анталија и 77 км од центарот на Анталија. УСЛУГА – ALL INCLUSIVE : Главниот ресторан служи доручек, доцен доручек, ручек и вечера...

SIDE LA GRANDE RESORT & SPA – UAI

|Comments are Off
  SIDE LA GRANDE RESORT & SPA – UAI   ПОЛОЖБА : Комплетно нов и опремен, Сиде ла Гранд е лоциран на 55 км од аеродромот на Анталија и 5 км од античкиот град Сиде, големиот музеј и главен театар. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Луксузниот главен ресторан е опремен...

BARUT KEMER – UAI

|Comments are Off
ПОЛОЖБА : Барут хотел е лоциран во Кемер-Анталија, 600 м оддалечен од центарот, 45 км од градот Анталија и 55 км од аеродромот. Зафаќа површина од 30.000 м2. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Концептот е валиден меѓу 07:00-01:00 часот. Оброците се служат во главниот р...

BARUT ARUM RESORT & SPA – UAI

|Comments are Off
  BARUT ARUM RESORT & SPA – UAI     ПОЛОЖБА : Барут Арум е фамилијарен хотел, лоциран веднаш покрај плажа на 3 км оддалеченост од Сиде-Анталија. Најблизок градски центар е Манавгат (8 км). Анталија се наоѓа на 70 км. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Главнио...

RIXOS PREMIUM BELEK – UAI

|Comments are Off
  RIXOS PREMIUM BELEK – UAI   ПОЛОЖБА : На површина од 405 000 м2, овој ресорт со 5 звезди има 1000 м. приватна плажа како и 12 000м.Аква парк во тројански стил со многу водни свиоци. Поседува и спа центар, теретана како и шопинг центар. Аеродоромот на Анталија ...

RIXOS PREMIUM TEKIROVA – UAI

|Comments are Off
  RIXOS PREMIUM TEKIROVA – UAI   ПОЛОЖБА : Овој луксузен хотел е поставен на 186.000 м2 и е во непосредна близина на Текирова, 60 км од центарот на Анталија и 73 км од аеродромот во Анталија. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Услугата е валидна помеѓу 07 наутро и...

ROYAL DRAGON – UAI

|Comments are Off
  ROYAL DRAGON – UAI   ПОЛОЖБА : Ројал Драгон е хотел со Кинеска архитектура, сместен на површина од 50.000 м2 и отворен во Април 2008. Оддалечен е 5 км од центарот на Сиде, 10 км од центарот на Манавгат и 48 км од Интернационалниот Аеродром на Анталија. УСЛУГА...

ROYAL TAJ MAHAL – UAI

|Comments are Off
ROYAL TAJ MAHAL – UAI   ПОЛОЖБА : Ројал Таџ Махал е лоциран на површина од 40.000 м2 а е отворен од Јуни 2015. Оддалечен е 5 км од центарот на Сиде, 10 км од Манавгат центар, 48 км од аеродромот во Анталија. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Главниот ресторан на Таџ Мах...

ROYAL ALHAMBRA PALACE – UAI

|Comments are Off
  ROYAL ALHAMBRA PALACE – UAI     ПОЛОЖБА : Ројал Алхамбра Палас е лоциран на површина од 60.000 м2 и е отворен од Јуни 2012. Оддалечен е 9 км од центарот на Сиде, 14 км од центарот на Манавгат и 40 км од аеродромот во Анталија. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE...

SENTIDO LETOONIA GOLF RESORT – UAI

|Comments are Off
ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа на само 45 км. од градот Анталија. Прикажувајќи ја прекрасната природа и историја на Медитеранот, ресортот е распостранет на повеќе од 7,5 хектар низ борова шума.Природната убавина, надополнета со историската архитектура, сето тоа спакувано заедно...

AMARA DOLCE VITA – UAI

|Comments are Off
  AMARA DOLCE VITA – UAI     ПОЛОЖБА : Ресортот е сместен на сама плажа, во Кемер-Текирова и е 4.7 км оддалечен од “Трите острови” и 10 км од Фазелиевите урнатини и Фазелис музејот. Плажата и паркот Мунлајт, како и Кемер Марина се на само 20 км. УСЛУГА ULTRA...

NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES – UAI

|Comments are Off
  NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES – UAI   ПОЛОЖБА : Лоциран во Белдиби, овој хотел со 5 ѕвезди е сместен помеѓу Средоземното море и планината Торос на многу голем простор и меѓу богато зеленило. Од центарот на Анталија е оддалечен 29 км, а од аеродромот 43 км. УСЛУГА...

SEADEN SEA PLANET RESORT AND SPA – AI

|Comments are Off
  SEADEN SEA PLANET RESORT AND SPA – AI     ПОЛОЖБА : ХотелотсенаоѓавообластаКизилот, 12 км. одМанавгат и 72 км. одаеродромотвоАнталија. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Севклученоплус – шведскамаса запојадок, доценпојадок, ручек, попладнекафе, колач...

CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT&SPA – UAI

|Comments are Off
    CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT&SPA – UAI   ПОЛОЖБА : Кристал Сансет е луксузен ресорт и Спа хотел кој е лоциран во Сиде, Анталија, 60 км оддалеченост од аеродромот и 65 км од главниот град и 10 км од водопадот Манавгат. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUS...

KIRMAN HOTELS SIDEMARIN BEACH – UAI

|Comments are Off
    KIRMAN HOTELS SIDEMARIN BEACH – UAI   ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран на сама плажа, на 50 метри оддалеченост од морето. Античкиот град Сиде е 5 км, водопадите на Манавгат 10 км и главниот град Анталија 60 км оддалечен од областа. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00...

ROYAL ADAM&EVE HOTEL – UAI

|Comments are Off
  ROYAL ADAM&EVE HOTEL – UAI   ПОЛОЖБА : Адам И Ева има “специјална класа“ , спаѓа во категорија со дизајнирани награди. Одморот во овој хотел е како “дизајнирано високо ниво на креативен одмор“, лоциран е на 2км. од градот Белек и 30 минутно в...

XANADU RESORT HOTEL – UAI

|Comments are Off
XANADU RESORT HOTEL – UAI   ПОЛОЖБА : Овој ексклузивен, ултра модерен првокласен хотел е лоциран во Белек-Анталија, на 50 км оддалеченост од центарот на Белек и 40 км од Аеродромот во Анталија. Делфинариумот се наоѓа на само 2 км од хотелот, а популарниод Л...

SPICE HOTEL & SPA – UAI

|Comments are Off
  SPICE HOTEL & SPA – UAI     ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа во Белек на 35 км. оддалеченост од аеродромот во Анталија и 40 км. од центарот на Анталија. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Ултра се вклучено- шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, пладнев...

REGNUM CARYA GOLF & SPA RESORT – UAI

|Comments are Off
REGNUM CARYA GOLF & SPA RESORT – UAI   ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа во областа Белек, 35км од аеродромот во Анталија и 45км од центарот на градот. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Се вклучено-услуга храна и пијалоци 24 часа – пијалок за добредојде, овошен џус за де...

SELECTUM LUXURY RESORT – UAI

|Comments are Off
  SELECTUM LUXURY RESORT – UAI   ПОЛОЖБА : Ултра модерен хотел, изграден на сама плажа, на територија од 60.000 м2, на оддалеченост од 27 км од Аеродромот, 35 км од центарот на Анталија и само 4 км од центарот на Белек. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Г...

TITANIC DELUXE BELEK – UAI

|Comments are Off
  TITANIC DELUXE BELEK – UAI   ПОЛОЖБА : Титаник Делукс Белек располага  со   600 собираспостранетина 170 000 м2 воБелек, и  спаѓавовисокакласанахотели. Сместен во бескрајнозеленилопокрајрекатаБезкос, излегуванаморесопревозпрекуре...

DELPHIN BE GRAND RESORT KUNDU – UAI

|Comments are Off
  DELPHIN BE GRAND RESORT KUNDU – UAI   ПОЛОЖБА : Делфин Би Гранд е најголемиот, најлуксузен и најзабавен хотел во областа Лара, сместен на 112.000 м2, оддалечен 15 км од центарот на Анталија и 10 км од аеродромот. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Главниот ресто...

DELPHIN IMPERIAL – UAI

|Comments are Off
  DELPHIN IMPERIAL – UAL   ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа во областа Лара, 10 км. од аеродромот во Анталија и 15 км.од центарот на градот. Се наоѓа на сама плажа.. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Ултра се вклучено шампањ за добредојде, шведска маса за појадок, ...

ANNABELLA DIAMOND HOTEL AND SPA – AI

|Comments are Off
  ANNABELLA DIAMOND HOTEL AND SPA – AI     ПОЛОЖБА : Хотелот е на само 2км од центарот на Авсалари на 27км од центарот на Аланиа. Од аеродромот Анталиа е оддалечен 100км. УСЛУГА – ALL INCLUSIVE : Ресторанот на хотелот служи оброци на шведска...

SENTIDO NUMA BAY – UAY

|Comments are Off
SENTIDO NUMA BAY – UAY     ПОЛОЖБА : Хотелот е комплетно нов и започнува со работа во Јуни 2017. Се наоѓа на 65 км оддалеченост од аеродромот во Аланија, 105 км од аеродромот во главниот град и 2 км од Авсалар. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : На располагање е главе...

NUMA KONAKTEPE HOTEL – AI

|Comments are Off
NUMA KONAKTEPE HOTEL – AI     ПОЛОЖБА : Нума Конактип Хотел е лоциран на 110 км оддалеченост од аеродромот во Анталија, 12 км од центарот на Аланија и само 800 м до Конакли. Со крајбрежјето е поврзан преку подземен уреден премин. УСЛУГА – ALL INCLUSI...

NUMA BEACH & SPA HOTEL – AI

|Comments are Off
  NUMA BEACH & SPA HOTEL – AI     ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран на 105 км. од Анталија Аеродром, 65 км од Аланија Газијапаша Аеродромот, 22 км до Аланија и 2 км. од Авсалар. УСЛУГА – ALL INCLUSIVE : Хотелот има еден главен ресторан. А ...

XAFIRA DELUXE RESORT AND SPA – UAI

|Comments are Off
XAFIRA DELUXE RESORT AND SPA – UAI       ПОЛОЖБА : Ресортот е оддалечен на 60 км од Аеродромот Газипаша и на 100 км од Аеродромот Анталиа Ресортот нуди бесплатен превоз до плажата на секои 15мин во термини од 08:00ч. до 20:00ч.. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE...

MC ARANCIA RESORT HOTEL – UAI

|Comments are Off
  MC ARANCIA RESORT HOTEL – UAI       ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа во Конакли кој што е поврзан со Алања. На 110 км од Аланиа Интернешионал, 50 км од Сиде, 5 км од Авсалар и 10 км од Аланиа. Има и шопинг центар кој е оддалечен на 500 м од Конакли. УСЛУГА...

HOLIDAY PARK HOTEL – AI

|Comments are Off
HOLIDAY PARK HOTEL – AI   ПОЛОЖБА : Холидеј Парк е лоциран во Окурчалар-Аланија, на 85 км оддалеченост од Аердромот, 25 км од Сиде и 10 км од најблискиот град Авсалар.. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Главниот ресторан е поделен на внатрешен и надворешен простор и слу...

ORANGE COUNTY RESORT HOTEL ALANYA – UAI

|Comments are Off
ORANGE COUNTY RESORT HOTEL ALANYA – UAI     ПОЛОЖБА : Хотелот еоддалечен 90 км од аеродромот во Анталија , на 15км од градот Мангват и 30 кмодградот Аланија УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : За појадок, ручек и вечера се нуди шведска маса. Ала карт ресторани служ...

ALYA LAGUNA BEACH RESORT – AI

|Comments are Off
  ALYA LAGUNA BEACH RESORT – AI     ПОЛОЖБА : Лагуна Алија е лоциран во Аланија, на само 29 км оддалеченост од плажата Клеопатра, 32 км од аквапаркот во Аланија и 74 км од аеродромот. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Главниот ресторан служи доручек, р...

CONCORDIA CELES HOTEL – UAI

|Comments are Off
CONCORDIA CELES HOTEL – UAI     ЛОКАЦИЈА: Конкордиа Целес е хотел лоциран во областа Окучалар, на 85 км оддалеченост од Аеродром, 35 км од центарот на Аланија и 28 км од Манавгат. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h. Хотелот располаг...

AYDINBEY GOLD DREAMS HOTEL – UAI

|Comments are Off
    AYDINBEY GOLD DREAMS HOTEL – UAI     ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа на само 18км до Алања градскиот центар, Ајдинбеј Голд Дреам Хотел е на 40 км од Водопадот Манавгат, а на одалеченост од Анталија Аеродромот 110 км. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Пок...

EFTALIA SPLASH RESORT – AI

|Comments are Off
EFTALIA SPLASH RESORT – AI     ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа во Турклер, 18 км од центарот на Алања , а на 100 км од аеродромот на Анталија. УСЛУГА – ALL INCLUSIVE : Вклучена појадок; ручек и вечера; Два алакарт ресторани и со депозит ( за деца под 14 години ...

EFTALIA VILLAGE – AI

|Comments are Off
EFTALIA VILLAGE – AI         ПОЛОЖБА : Хотелот се наоѓа во Турклер, 18 км од центарот на Алања , а на 100 км од аеродромот на Анталија. УСЛУГА – ALL INCLUSIVE : Хотелот располага со 3 ресторани каде се служат појадок, ручек и вечера.Можете да...
12