[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Спа Хотел Огњаново 3 * – Огњаново

|Comments are Off
    Спа Хотел Огњаново 3 * – Огњаново Хотел “Огњаново” е лоциран на живописен рид во познат по своите лековити бањи село Огњаново. Целокупната концепција на хотелот  е потчинета на идејата за хармонија со природата, со намера комплексот да биде идеално...

Hotel Hot Springs Medical and SPA 4*

|Comments are Off
Hotel Hot Springs Medical and SPA 4*   Хотел Хот Спрингс Медикал и СПА се наоѓа во с. Бања (област Разлог), село познато по своите термални извори. Во хотелот се користи минерална вода во Wellness & SPA центар. Сите соби и апартмани се елегантно декорирани и дизајниран...

Hotel Ruskovets Resort 4*

|Comments are Off
Hotel Ruskovets Resort 4* Хотелот Русковец Ресорт е сместен во јужниот дел на котлината на регионот на Банско, со поглед према планината Пирин, и само на 8км одалеченост од Банско.  Хотелот располага со неколку вида на сместувачи капацитети, идеални за сите го...

Hotel Orbel 4*

|Comments are Off
Hotel Orbel 4* Хотел Орбел се наоѓа се наоѓа во Добриниште. и нуди современи соби со приватни тераси и панорамски поглед на Родопските Планини. Хотел Орбел нуди соби, апартмани, и мазонети опремени со модерен мебел. Секоја од нив има пристап до интернет и кабловска телевизи...