[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Ски куп Банско 2019

Неверојатна можност да ја видите светската ски елита.

Orphey 4*

|Comments are Off
Orphey 4*   Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско на 5мин пешачење. Во него ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско.   Хотелот располага со: ресторан, меана, спа: внат...

Mountain Paradise by the Walnut Tree 3*

|Comments are Off
Mountain Paradise by the Walnut Tree 3*   Mountain Paradise 4* Bansko се наоѓа на 380м од ски лифтот и на 10мин пешки од центарот на Банско. Комплексот располага со разни типови на соби, студиа, едноспални апартмани и двоспални апаратмани,опремени со мини кујна, фрижиде...

Grand Royale 4*

|Comments are Off
Grand Royale 4*   Хотелот располага со ресторан, лоби бар, цигар бар, конференциска сала за 120 лица, спа, базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, сала за масажа. Хотелот располага со повеќе типови на соби: стандардни двокреветни соби, студија, 1 спални апартмани опремен...

Zara Hotel & Spa 4* – ПАКЕТ

|Comments are Off
Zara Hotel & Spa 4*   Hotel Zara & Spa 4* е ново изграден хотел 2014год, лоциран на само 600метри од гондолата и 500метри од центарот на Банско. Хотелот нуди бесплатен интернет, секоја соба има сопствен балкон, LCD TV, кабелска телевизија, фрижидер, сеф, то...

Bansko Spa & Holidays 4* – со ПРЕВОЗ

|Comments are Off
Bansko Spa & Holidays 4*     Hotel Bansko Spa & Holidays 4* е еден од најубавите хотели во Банско. Овој хотел располага со модерен и удобен Спа центар опремен во традиционално ориентален стил. Спа центарот содржи: базен, џакузи, сауна, инфрацрвена сауна, пар...

Casa Karina 4*

|Comments are Off
Casa Karina 4*   Hotel Casa Karina 4* е луксузен апартмански хотел, кој се наоѓа 100м од гондолата, 100м од Парк Пирин, и 1км од центарот на Банско. Елегантниот ресторан на хотелот може да смести до 140 лица а исто така во состав на хотелот има лоби и кафе бар. Хотелот...