[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Hotel Zara & Spa 4* Банско

|Comments are Off
Hotel Zara & Spa 4* Хотел Зара & Спа е ново изграден хотел 2014 год, лоциран на само 600 метри од гондолата и 500 метри од центарот на Банско.  Хотелот нуди бесплатен Wi fi , секоја соба има сопствен балкон, LCD- телевизор, кабелска телевизија, фрижидер, сеф, то...