[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Вила Вула – Неа Мармарас

|Comments are Off
Неа Мармарас – Вила Вула   Вила Вула се наоѓа во центарот на Неа Мармарас, на 500 метри од градската плажа, и локациски поставена на главната улица која се движи покрај море. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа, сите опремени со Тв, Клима (со доплата...

Вила Панајота – Сарти

|Comments are Off
Sarti – Vila Panagiota   Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кој сакаат мирен и релаксиран одмор. Лоцирирана е на околу 100метра до плажа и 1км до центарот на Сарти. Во нејзина близина има 2...

Вила Кофос Лимин – Porto Koufo

|Comments are Off
Вила Кофос Лимин – Porto Koufo     Вила Кофос Лимин се наоѓа во Порто Куфо, на 100метри од плажа. Идеална локација за оние кој сакаат мирен одмор, и без гужва. Порто Куфо е одалечено од Торони само на 2км, самото место е залив, со тесна и долга плажа, изобилува со...

Апартмани “Sakis” – Торони

|Comments are Off
Апартмани “Sakis” – Торони   Куќата “Sakis”  е лоцирана во мирниот дел од гратчето Торони, на 30 метри оддалеченост од 30 плажа.Објектот располага со двокреветни студија на приземје, опремени со брачни кревети каде е сместена и комплетно опремена ку...

Студија “Avra” – Сарти

|Comments are Off
Студија / апартмани “Avra”   Сарти е мало селце сместено на источната страна на вториот крак, со прекрасен поглед кон третиот крак и планината Атос. Има долга прекрасна песочна плажа и кристално чисто море. Според многумина најмонденското и најпосетено туристичко...

Куќа “Maria Karga”- Ормос Панагијас

|Comments are Off
Куќа “Maria Karga”   Ормос Панагијас се наоѓа на источната страна на Ситонија, на само 2,5 км од Агиос Николаос и на околу 115 км од Солун. Оттука поаѓаат бродовите за крстарење околу Света Гора, како и организирани екскурзии до островот Амулијани, кој е најголем остров ...

Куќа “Papus”-Сарти

|Comments are Off
Куќа “Papus”   Студијата “ Papus”  се наоѓаат во стариот дел на Сарти, на само 50м оддалеченост од море. Куќата располага со  трикреветни студија на втор кат,  француски  и еден единечен лежај  каде е сместена и комплетно опремена кујна. Студијата располагаат с...

Куќа “Panorama” – Сарти

|Comments are Off
Куќа “Panorama”   Куќата „Трифон Панорама“ е лоцирана на самата плажа во Сарти, во првиот ред. Располага со двокреветни и трикреветни студија, и со четирикреветни и петкреветни апартмани. Секоја соба има тоалет, тераса (некои со директен поглед кон море), ТВ, клима-уре...

Куќа “Stelios” – Сарти

|Comments are Off
Куќа “Stelios”   Сарти е мало селце сместено на источната страна на вториот крак, со прекрасен поглед кон третиот крак и планината Атос. Има долга прекрасна песочна плажа и кристално чисто море. Според многумина најмонденското и најпосетено туристичко место...