[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Lycus Beach Hotel

|Comments are Off
   

Amelia Beach Resort & Spa

|Comments are Off
Положба  Хотелот се наоѓа во областа Kizilot, оддалечен 80км од аеродромот во Анталија и 15км од Сиде. Сместување Вкупен број на соби 479 во главна зграда. Стандардни соби (36m², една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лица), Фамилијарни соби со кревети на спрат (36– 3...

Sunmelia Beach Resort

|Comments are Off
Положба  Хотелот се наоѓа во областа Kizilagac, 70 км од аеродромот во Анталијаи 10 км од Side и Manavgat. Сместување Вкупен број на соби 590. Стандардни соби: 366 (36m²,една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лице), Стандардни соби со кревети на спрат: 105 (40m², една спалн...

Maya World Belek

|Comments are Off
Положба  Хотелот е лоциран во Белек, Kadriye регион, 10 км од центарот на Белек, и 25 км од аеродромот во Анталија. Хотелот е 1400 метри од брегот на морето. Сместување Вкупно број на соби 300. Стандардни соби (20м2, една спална , едно купатило , макс 2+1 лице), Фамили...

Iron Ambassador Hotel Kemer

|Comments are Off
Положба  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер, на 60км од аеродромот во Анталија. Сместување Вкупен број на соби 203 во пет различни згради. Стандардни соби (22m², една спална соба, едно купатило, макс. 2+1 лице). Сите соби се со приватно купатило со туш и када, фен, централ...

Perre La Mer Hotel

|Comments are Off
Положба Хотелот е лоциран во Goynuk, 46км од Анталија аеродромот, 36км од цетарот на градот и 6км од Кемер. Сместување Хотелот има вкупно 314 соби. Стандардни соби 300 (24м²; макс 2+1 лица), суит соби 11 (38м², една дневна и една дневна, макс.2+2 лица), три соби за хендикепиран...

Pgs Rose Residence Beach

|Comments are Off
Položaj: Hotel PGS Rose Residence Beach 5* se nalazi u centru Kemera, 50 km od aerodroma Antalija. Smeštaj: Hotel poseduje 340 sobe. Standardne sobe (19-26 m2, 1 spavaća soba,  2+1 pax), Economy sobe (19-22m2, nalaze se u prizemlju,uglavnom nem...

Armas Prestige

|Comments are Off
Положба  Хотелот се наоѓа во регионот Mahmutlar. Оддалечен на околу 8 км од центарот на Аланија, 130 км од аеродромот во Анталија. Сместување Хотелот има вкупно 338 соби во главната зграда. Стандардни соби (25 m2, спална соба, бања, max 2+1 лице). Фамилијарни соби (40 m2, спалн...

Throne Beach Resort & Spa

|Comments are Off
Положба Хотелот се наоѓа во областа Kizilot, 15км од Сиде и Манавгат и 80км од аеродромот во Анталија. Сместување Вкупен број на соби 313. Стандардни соби 200 (28м², макс.3+2лица), фамилијарни соби 110 (40м², една голема соба, купатило, макс.5+1 лица). Сите соби се со купатило со...

Throne Seagate Belek Hotel

|Comments are Off
Положба  Хотелот е лоциран во областа Богазкент, 45 км од аеродромот во Анталија и 40 км од центарот на Анталија. Сместување Вкупен број на 235. Стандардни соби (22м², Макс.2+1 лице)-една спална и едно купатило, Големи соби (28м², Макс.3+1 лице)-една голема соба и едно купатило...

Кушадаси лето 2019

|Comments are Off
ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕТО 1 ден: Скопје – Кушадаси Состанок на групата во 09 :30 часот пред нашата агенција , на паркингот спроти хотелот Холидеј Ин. Поаѓање во 10:00 часот. Се патува кон Турција преку Грција . Дневно и ноќно патување, со попатни паузи за одмор и цар...

Tecimen 2* – Кушадаси

|Comments are Off
Tecimen 2* – Кушадаси   Кушадаси е најголемото летувалиште на турско-егејската обала, но и место каде непрекинато доаѓаат патнички бродови од каде туристите идат да го видат древниот Ефес. Покрај пристаништето се наоѓаат и ѕидините на Стариот град (Caravanserai),...

Melike 3* – Кушадаси

|Comments are Off
Melike 3* – Кушадаси   Кушадаси е најголемото летувалиште на турско-егејската обала, но и место каде непрекинато доаѓаат патнички бродови од каде туристите идат да го видат древниот Ефес. Покрај пристаништето се наоѓаат и ѕидините на Стариот град (Caravanserai), во кој...

Blue Sea 3*+- Кушадаси

|Comments are Off
Blue Sea 3*+- Кушадаси     Кушадаси е најголемото летувалиште на турско-егејската обала, но и место каде непрекинато доаѓаат патнички бродови од каде туристите идат да го видат древниот Ефес. Покрај пристаништето се наоѓаат и ѕидините на Стариот град (Caravanserai), в...