[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

АМУДИА – ВИЛА ВАГИА

|Comments are Off
Вила Вагиа – Амудиа   Ammoudia  е мало рибарско место во општина Fanari областа Епир во Грција. Ова место се наоѓа на брегот на Јонското Море, 9 км југоисточно од Parga и на 6 километри од познатото туристичко место Врахос. Устието на митската река Acheron опеана...

Сивири – ВИЛА Сиртаки

|Comments are Off
  ВИЛА СИРТАКИ – СИВИРИ Сивири е туристичко место кое се наоѓа во југозападниот дел на Касандра Полуостров во Халкидики, меѓу Kassandria и Fourka околу 82 км од аеродромот во Солун. Тоа е добро позната по својата добро организирана плажа и по богатата флора. Сивири има...

Неа Потидеа – Хаус Литеа

|Comments are Off
НЕА ПОТИДЕА   Вила ЛИТЕА ХАУС се наоѓа на сама плажа, располага со 1/3 студија и 1/4 апартмани (1 посебна спална+2 кревети во кујна). Сите соби и апартмани се опремени со сопствена кујна, купатило, тераса, ТВ и клима уред. Во цената е вклучено користење на климата и WI-F...

ПАРАЛИЈА – Вила Атина

|Comments are Off
 Вила Атина -Паралија   ПАРАЛИЈА е сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп и преставува прекрасна комбинација на планината и морето. Паралија е идеално место за патници кои сакаат да уживаат во пријатната медитеранска клима и убавата долга плажа. Не мо...

Лефкада – Никиана – Вила Порто Фино

Лефкада – Никиана – Порто Фино   Зошто ја одбравме за Вас Вила Порто Фино во местенцето Никиана на Лефкада?! – одличен квалитет со 4 креветни студија идеални за фамилии – приватна плажа во непосредна близина на само 20м без гужви и галама &#...

ПАРГА – ВИЛА ФИОРЕ

Парга - убава плажа, богат ноќен живот, гостопримливи домаќини,комфорни вили, најбараната дестинација за летување веќе 4та година, проверете зошто...

КСАМИЛ – ВИЛА ЛУНА

|Comments are Off
Ксамил -Албанија   Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливањ...

ЛЕПТОКАРИЈА – ВИЛА ДАНОС

|Comments are Off
 Лептокарија     Градот сместен во прегратките на планината ОЛИМП, кој сеуште го навраќа сеќавањето на убавите времиња, поминати покрај нејзините плажи. Лептокарија денес е прекрасен град кој изобилува со убави објекти за сместување, изградени според високите стандард...

НЕИ ПОРИ – ВИЛА МЕЛИА и АРОНИС

|Comments are Off
Неи Пори Најјужното местенце во регионот Пиериа, на само 3 часа со автомобил од Скопје и Битола е Неи Пори. Ако сте во потрага по одмор од градскиот метеж и стресот, ова е вистинското место за вас. Сместено е во подножјето на планината на боговите – Олимп. Самото место се состо...

ТАСОС – СКАЛА ПОТАМИА – ВИЛА АРГИРИ И АЛЕКСАНДРА

|Comments are Off
Vila Aleksandra rooms – Skala Potamia   Вила Александра – Скала Потамиа Мај Јуни Јули Август Септември 17 24 31 07 14 21 28 05 12 19 26 02 09 16 23 30 06 13 20 Број на ноќевања 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 1/3 студио прв спрат 89 99 169 209 269 329 369 409 449...

Sevtopolis Balneo & Spa Hotel 4*

|Comments are Off
Павел Бања - место каде се обновува здравјето и ревитализира духот веќе 125 години

МАЛТА 2018

|Comments are Off
МАЛТА 2018   Малта е мала и густо населена, фасцинантна островска држава во центарот на Медитеранот, веднаш под Сицилија. Се состои од пет острови, најголемиот Малта, потоа Гозо, Комино , Филфла и Коминото. Плени со својата безвременска убавина , прекрасни песочни плаж...

ТОЛО – НАФПЛИО 2018

|Comments are Off
ТОЛО – НАФПЛИО                                 Толо е прекрасен и живописен мал град кој се наоѓа токму во средината на Арголискиот залив, на само 10 км од Нафплио, еден од најубавите и традиционални градови во Грција.Заливот на Толо има златна песочна плажа со мно...

КУЌА ”GALANIS” АФИТОС

|Comments are Off
         Афитос, најубавото гратче на Халкидики, сокаците со калдрма, камените куќи, таверните, кристално чистото море го прават Афитос  неодолив, единствен, неповторлив. За вистинско уживање…. Куќата “ Galanis “ е лоцирана на самата плажа, сите студија имаат поглед...

Вила Скаут – Сутоморе

|Comments are Off
Сутоморе – Вила Скаут   Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе барови, дискотеки, забавни праков...

Турција online

|Comments are Off
Турција Лето 2018 Online пребарувајте ги големиот број на хотели со ораганизиран чартер лет од Скопје Дозволете да ви помогнеме во изборот и консултирајте се со нашите агенти во секое време. 047 224155 072 228155   <!doctype html>          ...

Вила Скаут 1 – Сутоморе

Вила Скаут 1 – Сутоморе   Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе барови, дискотеки, забавни пракови ...

Пакет со авион КРИТ, РОДОС, МИКОНОС И САНТОРИНИ

|Comments are Off
Прекрасна можност да ги посетите најпознатите и најубавите грчки острови со авион од Солун. Родос, Крит, Миконос и САнторини нека бидат Ваша дестинација за еден незабо...

Вила Вукмановиќ – Будва

Вила Вукмановиќ – Будва   Вила Вукманович се наоѓа на 300м од Словенска плажа, односно 100м од поштата во Будва. Вилата располага со 1/2 и 1/4 студија, еднособен апартман 1/4+1 и двособен апартман 1/6 апартман. Секоја соба има сопствено купатило, телевизoр, комплет...

Last Minute Corner

    LAST MINUTE CORNER     Објавено: Секој ден НОВИ понуди НА ПОПУСТ!!! 24/09/2018 Термин Број на ноќевања Објект Локација Тип на студио Цена 20/09-28/09-2018 Мин 2 Вила Авра Закинтос 1/3 20 евра/наем 20/09-28/09-2018 Мин 2 Вила Ана Закинтос 1/2 и 1/3 20 евра/наем...