info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

FIRST MINUTE – ДУБАИ НОВА ГОДИНА 2018

|Comments are Off
FIRST MINUTE – ДУБАИ НОВА ГОДИНА 2018 FIRST MINUTE – ДУБАИ НОВА ГОДИНА 2018 ТРАДИЦИОНАЛНО – ГРУПНО ПАТУВАЊЕ ТЕРМИН: 30.12.2017-04.01.2018  (5 ноќи) ТЕРМИН: 28.12.2017-04.01.2018  (7 ноќи) Хотел GRAND BELLE VUE DELUXE HOTEL APARTMENT       Хотелот Grand...

НОВА 2018 година Истанбул

|Comments are Off
НОВА 2018 година Истанбул Истанбул е единствен град во светот сместен на два континента. Европа и Азија, чија историја започнува пред 2600 години. Истанбул ги чува скапоцените богатства на трите империи на кои некогаш им бил главен град. 1 ден 29.12.2017 Поагање на групата во...

НОВА 2018 ГОДИНА во ДУБРОВНИК со Дино Мерлин

|Comments are Off
НОВА  2018 ГОДИНА во ДУБРОВНИК со Дино Мерлин 29.12.2017 – 02.01.2018(5 дена / 2 ноќевања)     1 ден (29.12.2017- петок) – СКОПЈЕ – ДУБРОВНИК            Состанок на групата во вечерните часови во Скопје и тргнување за Хрватска. Се патува преку гранич...

Будва-Котор-Дубровник-Св.Стефан

|Comments are Off
Будва-Котор-Дубровник-Св.Стефан   1.Ден 29.12.2017 (Петок)- Состанок со групата во 23:45, во 00:00 часот поаѓање за Будва. Патот води преку граничен премин Ќафасан. Ноќно возење со попатни паузи и царински формалности. 2.Ден 30.12.2017 (Сабота)- Пристигнување во Св.Стефан во...

Нова Година Копаоник

|Comments are Off
Нова Година Копаоник                                                           4 дена/3 пoлни пансиони +2 свечени вечери                                                                             Термин:30.12.2017-02.01.2018   Дочекајте ја Новата 2018 година во топол и пријате...

Нова Година во Анталија 2018

|Comments are Off
Нова Година во Анталија – Trendy Lara Директен Чартер Лет Турција Лара – од 29.12.2017 до 01.01.2018   ПРОГРАМА СО ДИРЕКТЕН ЧАРТЕР ЛЕТ НОВА ГОДИНА 2018 ВО АНТАЛИЈА   СКОПЈЕ АНТАЛИЈА: 29. 12. 2017 – XQ5155 – 07:00 — 09:00 АНТАЛИЈА СКОПЈЕ: 01. 01....

НОВА ГОДИНА – МИЛАНО

|Comments are Off
*** МИЛАНО *** ***НОВА ГОДИНА 2018 *** Програма на патувањето: 1 ДЕН (30.12.’17 – сабота) : БИТОЛА Состанок на групата на паркингот пред спортската сала „Младост“ во 07.00 часот. Поаѓање за Италија во 07.30 часот…патот преку води преку Ниш, Белград, Загре...

НОВА ГОДИНА – АТИНА

|Comments are Off
***Нова Година Атина***(Пелопонез-Сунион-Пиреа- Св.Петка ) Атина често пати се нарекува колевка на западната цивилизација. Таа е еден од најстарите светски градови чија историја бележи преку 3400 години. Се семета за зачеток на демократијата. Атина е центар на еконо...