[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Hotel Grand Monastery 4*

|Comments are Off
Grand Monastery 4*   Grand Monastery 4* комплексот е сместен во Ски центарот Студенец, на само 50метра од ски стазата Снежанка. Хотелот располага со лоби бар со интернет, ресторан, пиано бар, три линии за куглање, билјард, електронски игри, детско катче за играње...

Hotel Orpheus 4*

|Comments are Off
Orpheus 4*   Хотел Орфеј 4* е лоциран на 50 метри од ски лифтовите, 1000 метри од центарот на Пампорово Хотелот располага со: ресторан, лоби, СПА центар со финска сауна, турска бања, џакузи, конференциска сала, паркинг, ски гардероба, а пак собите со: мини бар, сеф, балкон...

Hotel Merryan 3*

|Comments are Off
Merryan 3*   Merryan 3* Хотел се наоѓа во Пампорово на 700м од стазата Студенец 1, хотелот располага со ресторан, лоби, сауна, парна бања и џакузи. Стазите Студенец 2 и Студенец 3 се на 1,6 и 1,7м одалеченост од хотелот. Сите соби располагаат со сопствен тоалет со туш ...

Hotel Perelik 4*

|Comments are Off
Perelik 4*   Hotel Prelik 4* се наоѓа на 50м од центарот и 1,5км до гондолата. Хотелот располага со комплетно реновиран спа центар, со базен, фитнес, сауна кој се на располагање на гостите. Хотелот располага со ресторан, Италијански ресторан, таверна, бар, диско, кафе ба...

Kamelia Apart Hotel 4*

|Comments are Off
Kamelia Apart Hotel 4*   http://www.kameliapamporovo.com/ ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН, САМО ЗА НАЕМ ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД KAMELIA APART HOTEL 4* PAMPOROVO САМО НАЕМ A 01.12.2018 16.12.2018 B 17.12.2018 26.12.2018...

Hotel Pamporovo 5*

|Comments are Off
Pamporovo 5* http://www.hotelpamporovo-bg.net/   Хотелот се наоѓа во Помпорово, располага со ресторан Орфеј, ресторан Прелик, лоби бар, ирски бар, виски бар, куглана со бар, ноќен клуб, Спа центар, базен, парна бања, џакузи, сауна, турска бања, разни типови на маса...

Hotel Forest Nook 3*

|Comments are Off
Forest Nook 3*   Apart Hotel Forest Nook 3* се наоѓа на 1км од ски стазите, специално дизајниран во склоп со природата, овој хотел е четири сезони отворен и погоден за одмор и релаксација. Сите соби се опремени со ТВ, клима, сопствен тоалет, балкон, некој од собите с...

Hotel Orlovets 5*

|Comments are Off
Orlovets 5*   Хотелот Орловец се наоѓа на 1600м надморска височина, во самиот центар на Ски Центарот Помпорово. Хотелот е целосно реновиран, сите соби и СПА центарот. Хотелот располага со ресторан, лоби бар, пиано бар, спа, базен, џакузи, хидромасажа, масажа, парна б...

Hotel Bellevue 4*

|Comments are Off
Bellevue 4*   Хотелот Белви 4* се наоѓа на 300м од ски стазите Снежанка и Студенец, опкружен со борова шума во срцето на Родопските планини. Хотелот располага со Спа центар, лоби бар, ресторан, бар, паркинг. Собите се удобни и пространи со сопствен тоалет со туш или када...