[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

DAFOVSKA 3* – Pamporovo

|Comments are Off
DAFOVSKA 3* – Pamporovo   Локација: во центарот на ресортот. Капацитет: 34 двокреветни соби од кои 19 се со дополнително легло и 10 апартмани. Хотелски содржини: рецепција, лоби бар, ресторан, сауна, џакузи, масажа, електронски игри за деца Опременост на со...

FOREST GLADE 2* Aparthotel – Pamporovo

|Comments are Off
FOREST GLADE 2* Aparthotel – Pamporovo   Апарт-хотелот Форест Глејд (Forest Glade) е лоциран на 1540 метри надморска височина во зимското одморалиште со најмногу сончеви денови во Европа – Пампорово.Се наоѓа во мирна и тивка шумска област, што е предусл...

SNEZHANKA 3* – Pamporovo

|Comments are Off
SNEZHANKA 3* – Pamporovo   Со модерно уредени соби, прекрасно лоби и простран интимен ресторан, Хотелот Снежанка се наоѓа во центарот на популарното скијалиште Пампорово. Има широк избор на вкусни јадења во ресторанот а исто така и локални специјалитети во таверната со...

THE CASTLE 3* Aparthotel – Pamporovo

|Comments are Off
THE CASTLE 3* Aparthotel – Pamporovo   Хотелот Замок се наоѓа на идеална локација, на само 10 метри од ски стазата во Пампорово. Се состои од 11 згради и содржи пространи елегантни соби со удобен амбиент. Покрај самиот хотел се наоѓа станицата од која поаѓаат сите ск...

MALINA RESIDENSE HOTEL 3* – Pamporovo

|Comments are Off
MALINA RESIDENSE HOTEL 3* – Pamporovo   Хотелот Малина се наоѓа во близина на вилите Малина и ски-лифтовите во самото срце на Родопите. Прекрасното село, автентичната атмосфера, гостопримливите луѓе и зачуваниот бугарскиот дух, Родопите се едни од најубавите места ...

KAMELIA 4* Aparthotel – Pamporovo

|Comments are Off
KAMELIA 4* Aparthotel – Pamporovo   Комплексот Kamelia се наоѓа на надморска висина од 1650 метри, во близина на ски лифтот Студенец во Пампорово. Гостите можат бесплатно да го користат затворениот базен и фитнес салата, додека користењето на спа центарот е со доплата....

GRAND HOTEL MURGAVETS 4*

|Comments are Off
GRAND HOTEL MURGAVETS 4*   GRAND HOTEL MURGAVETS 4* – Pamporovo 2017/18 https://murgavets-bg.com/ Early bookings /не е валидно за период 29.12.-02.01./: 15 % попуст за резервации направени до 20.09.2017 и платени 100% до 30.09.2017 /не е валидно за период...

FOREST NOOK 2* Aparthotel – Pamporovo

|Comments are Off
FOREST NOOK 2* Aparthotel – Pamporovo   Локација: еден од најновите комплекси во ски-центар Пампорово, се наоѓа на главниот пат, на околу 600 метри од ски патеките и лифтови на ски-центарот Stoudenets Капацитет:  располага со студиа, апартмани со една спална, апартмани...