info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Salou

|Comments are Off
Salou APARTAMENTOS PARK SUITES SALOU http://park-suites-salou.salou-hotels.net/en/ Salou 23.06.2017 – 30.06.2017 Apartment – Ноќевање Apartment – Ноќевање Се наоѓа на 200 метри од плажата во. Park Suites Salou нуди модерни апартмани со клима и Wi...

Tossa

|Comments are Off
Tossa PREMIER GRAN HOTEL REYMAR & SPA Tossa 23.06.2017 – 30.06.2017 Соба – Полн пансион Соба – Ноќевање со појадок Соба – Полупансион Hotel PREMIER GRAN HOTEL REYMAR & SPA 4* – Tossa de Mar       https://www.hotelreymartossa.com/       Тип на...

Malgrat de Mar

|Comments are Off
Malgrat de Mar HOTEL ALEGRIA MARIPINS Malgrat de Mar 23.06.2017 – 30.06.2017 Соба – Ноќевање со појадок Соба – Полупансион Соба – Полн пансион HOTEL ALEGRIA MARIPINS 4* – Malgrat de mar   www.alegria-hotels.com   Назад кон содржината             Ти...

Pineda de Mar

|Comments are Off
Pineda de Mar HOTEL MERCE Pineda de mar 23.06.2017 – 30.06.2017 Соба – Ноќевање со појадок Соба – Полупансион Соба – Полн пансион HOTEL MERCE 3* – Pineda de mar http://www.alegria-hotels.com             Тип на соба BB – TWIN 2/3/4PAX Услуга Bed...

Santa Sussana

|Comments are Off
Santa Sussana HOTEL RIVIERA http://www.hotelriviera.cat/ Santa Sussana 23.06.2017 – 30.06.2017 Соба – Полупансион Соба – Полупансион Хотелот RIVIERA 3* е лоциран во туристичкото место Санта Сузана во прекрасната Шпанија, на околу 100 метри од песочна плажа. ...

Calella

|Comments are Off
Calella HOTEL MONT ROSA http://www.montrosa.com/eng/index.htm Passeig de les Roques, 13-25 – 08370 Calella Calella Хотел Mont Rosa 3* е лоциран во областа Калела во прва линија на плажа каде нуди пријатен и комфорен престој во околу 120 соби. Хотелот се наоѓа на околу 2...

Blanes

|Comments are Off
Blanes   HOSTAL MIRANDA Blanes 23.06.2017 – 30.06.2017 Double room – Полупансион Овој имот е 4 минути пешачење од плажа. Хостел Миранда е само 150 метри од автобуската станица во Blanes и 100 метри од плажа. Тој нуди едноставни соби, некои со балкони.. Хо...

Lloret de Mar

|Comments are Off
Lloret de Mar HOTEL ATHENE http://www.athenehotels.com/f_frame_ingneos.htm Лорет Де Мар 23.06.2017 – 30.06.2017 Соба – Ноќевање со појадок Соба – Ноќевање со појадок Хотел Athene се наоѓа на самата плажа во Лорет де Мар. На покривот на хотелот има голема терас...