[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

SPORTS TICKETS 2019

|Comments are Off
БИЛЕТИ ЗА СПОРТСКИ НАСТАНИ сезона 2018/2019 Лига на шампиони Лига европа Англиска, шпанска, француска, италијанска премиер лига Тенис Кошарка Други спортски натпревари   ➡️ За повеќе информации обратете се на ☎️047/224-155 ☎️072/228-...

GORAN BREGOVIC – 22.03.2019

|Comments are Off
ГОРАН БРЕГОВИЌ ГИ НОСИ „TRI PISMA IZ SARAJEVA“ ВО СКОПЈЕ! Драги пријатели, Задоволство ни е да ве информираме дека најголемата активна ѕвезда од Балканот ширум светот, познатиот и попуарен Горан Бреговиќ, конечно го носи својот последен проект „Tri pisma iz Sarajeva“ и во Скопје,...

EROS RAMAZZOTTI

|Comments are Off
EROS RAMAZZOTTI ДОАЃА ВО СКОПЈЕ! Драги пријатели, Неверојатно задоволство ни е со Вас да ја споделиме следнава вест. После концертот на Sting, на Скопје ќе му се случи уште еден неверојатно голем музички настан. Во рамките на својата светска турнеја, која почнува на 17 февруари...

LENNY KRAVITZ 2019

|Comments are Off
И LENNY KRAVITZ ДОАЃА ВО СКОПЈЕ!     Драги пријатели, Знаеме дека Авалонсково возење во моментов изгледа како она на Алиса во земјата на чудата, ама едноставно некогаш некои работи така се поклопуваат. Па затоа, задовлство ни е да ви најавиме уште едно невер...

VLATKO LOZANOVSKI 2019

|Comments are Off
ВРЕМЕ Е ЗА ГОЛЕМ КОНЦЕРТ НА ЛОЗАНО ВО СКОПЈЕ! Драги пријатели, Големо задоволство ни е да ви го најавиме нашиот следен проект. После повеќе од десет години на сцената, навистина дојде време за сигурно еден од најквалитетните вокали на Балканот во моментов, Влатко Лозаноски да има...

STING SKOPJE CALLING 2019

|Comments are Off
НА STING НА ГРАДСКИ СО НЕВЕРОЈАТНО ПОВОЛНА ПОЧЕТНА ЦЕНА ОД 1.500 ДЕНАРИ ПАРТЕР!!!     Драги пријатели, Пред да Ви ги соопштиме техничките детали за најголемото шоу во историјата на Скопје и Македонија, би сакале да посветите внимание на следново.Иако се ра...

OHRID CALLING 2019

|Comments are Off
OHRID CALLING 2019 DAY 1: STEVE AOKI, HUGEL, MAURICE WEST, GALOSKI + opening act DAY 2: NERVO, FEDDE LEGRAND, MARKUS SCHULZ, OLLY JAMES + opening act DAY 3: VINI VICI, KUNGS, BLASTOYZ, BART BMORE + opening act DAY 4: ROBIN SCHULZ, SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO, MARTIN JENSEN,...

ANDREA BOCELLI

|Comments are Off
Најубавиот подарок за денот на жената-ексклузивен настaп на ANDREA BOCELLI Загреб – Хрватска Автобус / 3 дена / 2 ноќевања 08.03.2018 – 11.03.2018   По повод Меѓународниот Ден на Жената познатиот италијански тенор – ѕвездата со моќниот глас Andrea Bocel...