[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Вила „MАRY“ – Скала Сотира

Вилата се наоѓа во Скала Сотира на 170 метри од плажа. Во состав на вилата има и базен чие користење е бесплатно за гостите од вилата. Сите соби располагаат со комплетно опремена кујна, купатило, ТВ и клима уред. Доплата за користење на клима уред во студиата е 4€, во апартманите...